قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هیئت رئیسه شورای شهر اراک بالاخره انتخاب شد/ پایان ماراتن تعویق - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هیئت رئیسه شورای شهر اراک بالاخره انتخاب شد/ پایان ماراتن تعویق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هیئت رئیسه شورای شهر اراک بالاخره انتخاب شد/ پایان ماراتن تعویق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، شامگاه دوشنبه انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر اراک برگزار شد و مرتضی سورانه با ۷ رأی از ۱۱ رأی مأخوذه اعضای شورا به ریاست شورای شهر اراک رسید.

بر اساس این گزارش پس از سه بار تعویق چهارمین و آخرین انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر اراک در فعالیت شورای پنجم با حضور حسن بختیاری فرمانداری اراک برگزار شد.

لازم به ذکر است که فرزانه رحمتی نیز با ۷ رأی اعضای شورا به عنوان نایب رئیس و ایرج رضایی نیز با ۷ رأی از ۱۱ رأی مأخوذه به عنوان دبیر شورا انتخاب شدند. همچنین ایرج رضایی با ۷ رأی به عنوان خزانه دار و سعید نادری عضو دیگر شورا با ۷ رأی به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شد.

پس از انجام انتخابات هیئت رئیسه شورا؛ رأی گیری اعضا برای انتخاب رؤسای کمیسیون‌های پنجگانه آغاز شد.

بر اساس این گزارش؛ پس از قرائت دستورالعمل انتخابات کمیسیون‌ها در خصوص کاهش و یا افزایش کمیسیون‌ها بر مبنای قانون توسط فرماندار اراک، انتخابات برگزار شد که طی آن کاوه فلک الافلاکی به عنوان رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری؛ طوفان محمدی به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری؛ ایرج رضایی به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی؛ سعید نادری به عنوان رئیس کمیسیون عمران و ترافیک و فرزانه رحمتی نیز به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی؛ اجتماعی و ورزشی شورا با رأی اعضا انتخاب شدند.

به این ترتیب لیست امید که اکثریت اعضای شورای شهر اراک را در اختیار دارند مطابق معمول هیئت رئیسه و ریاست کمیسیون‌های مختلف را بین خود تقسیم کردند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهیئت رئیسه شورای شهر اراک بالاخره انتخاب شد/ پایان ماراتن تعویق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.