قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

هنوز به قلۀ موج چهارم نرسیدیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هنوز به قلۀ موج چهارم نرسیدیم

اقطاع نیوز – گروه جامعه: معاون بهداشت وزارت بهداشت با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود میزان بستری‌ها به حدود ۶۰ هزار نفر برسد، گفت که شاید حدود دو هفته‌ی دیگر به قله یا پیک نهایی موج چهارم برسیم اما حتی اگر به پیک برسیم و روند ثابت یا نزولی شود، حالاحالاها از وضعیت قرمز خارج نخواهیم شد.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از اقطاع نیوز سراسری، علیرضا رئیسی بیان کرد: «ما در اوج پیک سوم یعنی در قله‌ی پیک قبلی، ۲۳ هزار بستری داشتیم، اما در حال حاضر که هنوز به قله‌ی پیک چهارم نرسیده‌ایم، ۴۳ هزار بستری داریم. پیش‌بینی ما این است که این میزان به حدود ۶۰ هزار بستری می‌رسد».

سخنگوی ستاد ملی کرونا افزود: «تمدید محدودیت‌ها تا پایان هفته ادامه می‌یابد و بر اساس آن دوباره پنج‌شنبه این هفته برای چگونگی محدودیت‌ها تصمیم می‌گیریم».

وی ادامه داد: «پیش‌بینی ما این است که حدود دو هفته‌ی دیگر شاید ما به قله یا پیک نهایی موج چهارم برسیم. البته تفاوت این است که حتی اگر به پیک برسیم و روند ثابت شده یا نزولی شود، حالاحالاها از وضعیت قرمز خارج نخواهیم شد».

رئیسی ادامه داد: «رعایت پروتکل‌ها همچنان رضایت‌بخش نیست. میزان رعایت پروتکل‌ها در شهرهای قرمز و نارنجی هنوز به حد مطلوب نرسیده و هنوز بسیاری از استان‌ها و شهرها به میزان ۳۰ تا ۴۰ درصد پروتکل‌ها رعایت نمی‌شود و این زیاد است».

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: «در عین حال در شش استان ۷۱ درصد کل نقض ترددها در کشور اتفاق افتاده که شامل مازندران، اصفهان، البرز، همدان، آذربایجان شرقی و فارس هستند. حدود ۲۱ هزار نفر هم افرادی بودند که مثبت بودند و سفر رفتند و نقض قرنطینه کردند».

رئیسی گفت: «در زمینه‌ی نقض تردد شبانه ۶۶ درصد نقض کردند که تهران در صدر کل کشور قرار گرفته است». /پهنوز به قلۀ موج چهارم نرسیدیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.