قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هنر مدیریت در بحران خود را نشان می‌دهد/ نباید از رقبا عقب باشیم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هنر مدیریت در بحران خود را نشان می‌دهد/ نباید از رقبا عقب باشیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هنر مدیریت در بحران خود را نشان می‌دهد/ نباید از رقبا عقب باشیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، تیم‌های والیبال نوجوانان و جوانان حدود یک سال است که بدون اردو و تمرینات بلاتکلیف رها شده‌اند. حتی تکلیف سرمربی تیم نوجوانان، پس از برکناری محمد وکیلی مشخص نیست. تیم والیبال جوانان نیز بعد از تاریخ سازی و قهرمانی در جهان با آینده مبهم برای تکرار قهرمانی مواجه است.

جعفر هوتهم در گفتگو با اقطاع نیوز درباره وضعیت نامشخص تیم‌های نوجوانان و جوانان گفت: این امکان وجود داشت تا تکلیف مربی مشخص شود و تمرینات به صورت آنلاین برگزار شود. می‌توانستند بازیکنان را به صورت محدود در مناطق سفید به اردو دعوت کنند تا شاکله اصلی تیم مشخص شود. کاری که سایر کشورها در حال انجام آن هستند.

پیشکسوت والیبال ادامه داد: صد درصد باید تکلیف سرمربیان تیم‌های پایه مشخص شود چرا که اگر مسابقات آسیایی برگزار نشود اما رقابت‌های جهانی انجام می‌شود و باید تیم ملی آماده باشد. این هنر مدیریت است که در شرایط بحرانی مشخص می‌شود. با دعوت از ۱۰- ۲۰ درصد از بازیکنان تیم با حفظ پروتکل‌های بهداشتی می‌توان انتخاب اولیه را داشت.

وی تاکید کرد: ۵۰ درصد کار را در شرایط کرونا می‌توان انجام داد تا از سایر رقابت عقب نیفتیم. توقف و دست روی دست گذاشتن کار خوبی نیست.

هوتهم درباره تکرار قهرمانی جهان تیم جوانان گفت: حفظ قهرمانی از خود قهرمانی سخت‌تر است. نیاز بود که تا امروز اردوهای نوجوانان و جوانان برگزار می‌شد. کاری سایر کشورها با نفرات محدود در حال انجام آن هستند. وضعیت کرونایی کشور برزیل از ما بدتر است اما به صورت پراکنده در حال تمرین هستند. نباید توقف کرد چرا که این شرایط ممکن است تا سال آینده ادامه داشته باشد. همچنین امکانات ما از سایر حریفان کم‌تر است پس باید سریع‌تر تمرینات را شروع کنیم.

وی در پایان گفت: برای تیم‌های ملی آرزوی موفقیت دارم. کانون مربیان را راه اندازی کردیم ولی نیاز به حمایت فدراسیون داریم تا کمیته مربیان و فنی را داشته باشیم.آرشیو اخبار ورزشی سرویس خبری اقطاع نیوزهنر مدیریت در بحران خود را نشان می‌دهد/ نباید از رقبا عقب باشیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.