قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آشنایی دانش آموزان با واحد لنجان

هنرستان فنی و حرفه‌ای سما در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان راه‌اندازی شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هنرستان فنی و حرفه‌ای سما در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان راه‌اندازی شد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان از راه‌اندازی هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه و پیش‌دبستانی و دبستان دخترانه و پسرانه در مرکز آموزش‌های عمومی و مهارتی سما لنجان خبر داد.

به گزارش گروه دانشکاه اقطاع نیوز، سیدمسعود داودی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان گفت: پیرو برنامه راهبردی سازمان سما مبنی بر توسعه مدارس سما تا سال ۱۴۰۰ ، با هماهنگی و رایزنی انجام شده با اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و سیر مراحل قانونی، مجوز هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از شورای نظارت و راهبردی آموزش و پرورش استان گرفته شد که با توجه به زیرساخت بسیار مناسب و امکانات و تجهیزات به روز در دانشگاه آزاد اسلامی، این هنرستان‌ در رشته‌های الکتروتکنیک(برق صنعتی)، مکانیک خودرو، ماشین ابزار و معماری داخلی برای سال تحصیلی جدید دانش‌آموز می‌پذیرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با اشاره به امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی لنجان، تشریح کرد: مجموعه کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های شهید سپهبد سردارسلیمانی این دانشگاه دارای ۱۲ کارگاه و ۹ آزمایشگاه در فضایی به متراژ ۱۵۰۰ مترمربع مجهزبه تجهیزات به روز، کارآمد و اختصاصی در رشته‌های فنی و مهندسی می‌باشد که با بهره‌گیری از اساتید و پرسنل متعهد و متخصص سعی در پیشبرد سطح علمی دانش آموزان، دانشجویان و پژوهشگران و مهارت آموزی در قالب طرح پویش دارد.

وی با تاکید بر ضرورت تعامل خوب آموزش و پرورش با دانشگاه،‌ اظهار کرد: یکی از اهداف راه‌اندازی مدارس سما در شهرستان لنجان، تعامل و همکاری در زمینه‌های علمی، آموزش و پژوهشی با این مجموعه پرافتخار است تا شاهد رشد استعدادها و بروز خلاقیت و نواوری در نوجوانان و جوانان مستعد شهرستان باشیم .

داودی خاطرنشان کرد:اجرای طرح‌های نو همچون تأکید بر تفکر پژوهشی و تحقیقات در مدارس سما، طرح مشاور پشتیبان و نظارت و راهنمایی آموزشی در کلاس‌ها و مدارس سما، آموزش قرآن در مدارس و آموزشکدهای فنی و حرفه‌ای سما (طرح قدس) و اجرای المپیادهای ورزشی، علمی و جشنواره‌های هنری و مطبوعاتی از دیگر اهداف و چشم انداز آینده توسعه مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان با بیان اینکه مدارس سما شهرستان لنجان از استانداردها و زیرساخت‌های خوبی برخوردار هستند، گفت: با توجه به طرح پویش و وجود کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های بسیار مجهز در واحد لنجان، دانش آموختگان این هنرستان علاوه بر داشتن توانایی علمی، از مهارت‌های کاربردی لازم نیز برخوردار خواهند شد و این امر می‌تواند زمینه جذب و اشتغال آنها را در صنایع کوچک و بزرگ منطقه فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با اجرای طرح پویش استانی در این واحد دانشگاهی به زودی شاهد این امر خواهیم بود و همین امر باعث خواهد شد، فارغ التحصیلان در زمینه‌های مربوط به رشته تحصیلی خود جذب بازار کار شده و خانواده‌ها با آرامش کامل و اطمینان خاطر این مدارس را برای ادامه تحصیل فرزندان خود انتخاب کنند.

انتهای پیام/

۱۰۸ / ۱۶۷آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهنرستان فنی و حرفه‌ای سما در دانشگاه آزاد اسلامی لنجان راه‌اندازی شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.