قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هم‌افزایی و یکپارچه‌سازی ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب برای عملیات‌های مشترک

هم‌افزایی و یکپارچه‌سازی ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب برای عملیات‌های مشترک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هم‌افزایی و یکپارچه‌سازی ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب برای عملیات‌های مشترک

به گزارش اقطاع نیوز قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان‌زاده در جلسه مشترک مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه علمیه و مبلغان فعال در عملیات به یاد حاج قاسم، توجه به نیاز را منشأ ارتباط با مردم دانست و بر لزوم تعریف الگوی مشترک همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی تأکید کرد.

وی با تأکید بر ضرورت حفظ ظرفیت‌های موجود در سازمان تبلیغات اسلامی و استفاده درست از آنها در عملیات‌های مشترک، افزود: ما در یک جبهه هستیم و باید یک الگوی مشترک داشته باشیم. سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد تسهیل‌گر و هماهنگ کننده، حوزه علمیه در زمینه تأمین نیروی انسانی و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اجرای عملیات می‌توانند هم‌افزایی خوبی در عملیات‌های مشترک داشته باشند.

حجت‌الاسلام شعبان‌زاده از تداوم اجرای عملیات به یاد حاج قاسم با همکاری نهادهای حوزوی و انقلابی خبر داد و بر لزوم انسجام بخشی و یکپارچه سازی ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برای عملیات‌های مشترک تأکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد رهبر، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی قم در این جلسه از رتبه نخست استان قم در اجرای عملیات به یاد حاج قاسم خبر داد و خواستار تداوم هم‌افزایی ظرفیت‌های مجموعه‌های حوزوی، انقلابی و مردمی برای عملیات‌های مشترک شد.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهم‌افزایی و یکپارچه‌سازی ظرفیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه علمیه و جبهه فرهنگی انقلاب برای عملیات‌های مشترکنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.