قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
همکاری مشترک سازمان بورس و کمیسیون اقتصادی مجلس برای حل مشکلات بازار سرمایه :: خبرگزاری خانه ملت

همکاری مشترک سازمان بورس و کمیسیون اقتصادی مجلس برای حل مشکلات بازار سرمایه :: اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


همکاری مشترک سازمان بورس و کمیسیون اقتصادی مجلس برای حل مشکلات بازار سرمایه :: اقطاع نیوز

محسن علیزاده عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس در گفت‌وگو با خبرنگار اقطاع نیوز، با اشاره به نشست ظهر امروز(دوشنبه، 22 دی ماه) اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران بازار سرمایه، گفت: این جلسه با هدف ارائه راهکار مناسب برای بهبود و حل مشکلات بازار بورس تشکیل شد.


ارائه نتیجه نشست‌های کمیته تخصصی بازار سرمایه مجلس به شورای عالی بورس


نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: بر اساس مباحث طرح شده در این نشست مقرر شد از حضور این مسئولان در کمیته تخصصی بازار سرمایه که ذیل کمیسیون اقتصادی تشکیل می شود بهره برده و مسائل را دنبال کنیم تا در نهایت نقطه نظرات مثبت برای بهبود بازار به شورای عالی بورس ارائه شود.


وی در ادامه با بیان اینکه پیشنهادات مطرح شده برای حل بحران بورس در راستای تهیه گزارش نظارتی ماده 45 کمیسیون اقتصادی است که در حال تدوین در این کمیسیون است، عنوان کرد: تلاش داریم تا حداکثر کمک را به وضعیت بازار سرمایه داشته باشیم.


همکاری سازمان بورس و صداوسیما برای فرهنگ‌سازی در حوزه بازار سرمایه


علیزاده در ادامه با تأکید بر فرهنگ سازی و آموزش در حوزه بورس که ابزار و امکانات آن نیز در اختیار سازمان بورس و اوراق بهادار قرار داشته اما بلااستفاده مانده است، اظهار داشت: این در حالی است که بخشی از مشکلات بورس به دلیل عدم فرهنگ سازی مناسب  در این حوزه و عدم قرار دادن دانش بورسی در اختیار سهامدارانیاست.


عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس ادامه داد: بر این اساس تأکید و مقرر شد سازمان بورس اوراق بهادار با همکاری از طریق انعقاد قرارداد با سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، بحث فرهنگ سازی و آموزش حوزه بورس را دنبال کند.


وی همچنین به نهادسازی توسط سازمان بورس تأکید کرد و افزود: کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در حال بررسی موضوع ارتقای سواد مالی است تا آموزش های لازم بورسی در تمامی رشته ها داده شود.


رئیس کمیته بازار سرمایه کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: کمیسیون اقتصادی در این جلسه تمام نقطه نظرات، به خصوص گلایه مردم عزیز در حوزه بورس را منعکس کرد و مقرر شد مسئولان بازار سرمایه نیز با اهتمام بیشتری موارد را دنبال کنند تا در نهایت خطاها به حداقل رسیده و مردم کمتر دچار خسارت شوند و زمینه تقویت بازار فراهم شود./


پایان پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهمکاری مشترک سازمان بورس و کمیسیون اقتصادی مجلس برای حل مشکلات بازار سرمایه :: اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.