قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
همدان از استان‌های برتر کشور در حوزه امنیتی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

همدان از استان‌های برتر کشور در حوزه امنیتی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


همدان از استان‌های برتر کشور در حوزه امنیتی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سیدسعید شاهرخی ظهر سه شنبه در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان همدان که با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا برگزار شد، گفت: هفته ناجا هفته‌ای برای گفتگو با مردم برای ارتباطی بیشتر و نزدیک تر است.

وی افزود: یکی از مهمترین نیازهای هر جامعه‌ای، امنیت است و نقش نیروی انتظامی در این رابطه نقشی برجسته و مشخص است چرا که تأمین امنیت توسط پلیس صورت می‌گیرد.

استاندار همدان اضافه کرد: با توجه به وفاق، همدلی و هماهنگی همه ارکان نظام در همدان، این استان در شاخص‌های مختلف امنیتی، اجتماعی، اشتغال و سرمایه گذاری و فعالیت‌های عمرانی جزو چهار استان نخست کشور است.

شاهرخی بیان کرد: استان همدان در تمامی عرصه‌های مختلف دارای رتبه‌های برتر است که نتیجه این اصل، وحدت و هماهنگی و انسجام بین مردم و مسئولان است.

وی در ادامه با تقدیر از تلاش‌های پلیس در استان، گفت: به لحاظ امنیت، استان همدان دارای شرایط بسیار مطلوبی است که ثمره تلاش‌های نهادهای امنیت ساز به ویژه نیروی انتظامی است.

استاندار همدان سردار کامرانی صالح را فردی پر کار و پر تلاش در استان دانست و افزود: این سردار در امنیت استان همدان نقشی بی بدیل داشت.

فرمانده انتظامی استان همدا ن نیز با قدردانی از تلاش‌های کارکنان انتظامی استان گفت: همه ما افتخار می‌کنیم که خادم مردم هستیم.

سردار سلمان امیری بیان کرد: همدان استان دارالمومنین و مهد پرورش هشت هزار شهید گلگون کفن بوده و خدمت در این استان برای بنده مایه مباهات و افتخار است.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با توجه به سابقه دینی و فرهنگی این استان نیروی انتظامی با تعامل، همفکری اعضای شورای تأمین، بهره مندی از رهنمودهای علما و استفاده از ظرفیت علمی و مشارکت مردمی امنیت را در خور شأن و تراز انقلاب اسلامی و مردم تأمین می‌کند.

وی ادامه داد: با بهره مندی از منویات رهبر انقلاب و فرمانده ناجا در کنار ظرفیت و منابع استان همدان با استفاده از توانمندی‌های مجاهدان در راه خدا این نیرو در راستای ارتقای کیفیت مأموریت‌های سازمانی و ارتقای امنیت عمومی جامعه تلاش می‌کند.

وی اضافه کرد: ارتقای امنیت اجتماعی و احساس امنیت مطالبه مردمی است که با تلاش و همت کارکنان این نیرو برای مردم خوب همدان به ارمغان می‌آوریم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهمدان از استان‌های برتر کشور در حوزه امنیتی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.