قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
همایش اسکیت در همدان برگزار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

همایش اسکیت در همدان برگزار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


همایش اسکیت در همدان برگزار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

مهدی مجیدی در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به برگزاری همایش اسکیت در همدان اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت و با حضور مربیان و ورزشکاران فعالیت‌های آموزشی و سانس آزاد پیست اسکیت عباس آباد آغاز شد.

وی افزود: در این همایش اسکیت‌بازان سبک‌های سرعت فری استایل و رول‌بال با لباس‌های متحدالشکل به انجام حرکت‌های ورزشی و نمایشی پرداختند.

رئیس هیئت اسکیت استان همدان با اشاره به فعالیت پیست اسکیت عباس آباد همدان گفت: هر روز از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح و ۱۶ تا ۲۰ کلاس‌های آموزشی در این پیست برگزار می‌شود.

مجیدی عنوان کرد: همچنین از ساعت ۲۰ شب نیز سانس آزاد در این پیست آماده ارائه خدمات به علاقمندان به اسکیت است.

وی با اشاره به گسترش اسکیت در شهرستان‌های استان همدان بیان کرد: افزایش آمار بیمه شده‌های ورزشی را با فعال شدن بیشتر شهرستان‌های استان همدان در دستور کار داریم و باید زیرساخت‌های این رشته ورزشی با کمک ادارات ورزش شهرستان‌ها تقویت شود.

رئیس هیئت اسکیت استان همدان عنوان کرد: برگزاری دوره‌های مربیگری، داوری و رویدادهای ورزشی را نیز در جهت تقویت بیشتر شهرستان‌ها در دستور کار داریم و باید شهرستان‌ها نسبت به فعال شدن کمیته‌های تخصصی فری استایل، سرعت، رول‌بال و نمایشی اقدام کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهمایش اسکیت در همدان برگزار شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.