قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فعالیت تالارهای عروسی خراسان‌جنوبی همچنان غیرمجاز است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هفت تالار در خراسان‌جنوبی پلمب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هفت تالار در خراسان‌جنوبی پلمب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

رضا علیزاده در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا و حتی بعد از بازگشایی اصناف، تالارها تنها مجاز به توزیع غذا و پذیرش مهمان به صورت انفرادی بوده و نمی‌توانستند پذیرای مراسم عمومی چون عروسی‌ها باشند.

رئیس اتاق اصناف خراسان‌جنوبی با بیان اینکه متأسفانه برخی از تالارهای خراسان‌جنوبی از این دستورالعمل تخطی کردند، بیان‌کرد: به واسطه همین بی توجهی نسبت به دستورالعمل‌ها و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و برگزاری مراسم در تالارها طبق گزارش اداره اماکن و دانشگاه علوم پزشکی هفت تالار در استان پلمب شدند.

وی با اشاره به نامه جدید دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ادامه‌داد: طبق این نامه به جز در شهرستان‌هایی چون درمیان و خوسف که وضعیت در آنان مطلوب است در ۶ شهرستان دارای وضعیت نارنجی و قرمز تالارها اجاره اینکه پذیرای مراسم باشند، ندارند که در واقع تأکیدی بر روند گذشته بود.

علیزاده یادآور شد: امیدواریم همه ما دستورالعمل‌های بهداشتی و توصیه‌های ستاد ملی مدیریت کرونا را به صورت دقیق و کامل اجرا کنیم تا هر چه زودتر کووید ۱۹ از جامعه ما رخت بربندد.

وی گفت: طبیعی است که با مراعات‌های بهداشتی ما و سفید شدن وضعیت بقیه شهرستان‌ها امکان فعالیت بهتر و مطلوب‌تر اصناف نیز فراهم شده و آنان با آرامش خاطر بیشتری می‌توانند به مردم خدمت‌رسانی داشته باشند.هفت تالار در خراسان‌جنوبی پلمب شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.