قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هشدار صریح دادستان بجنورد به عاملان هتک حرمت به ساحت امام هادی(ع) - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هشدار صریح دادستان بجنورد به عاملان هتک حرمت به ساحت امام هادی(ع) – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هشدار صریح دادستان بجنورد به عاملان هتک حرمت به ساحت امام هادی(ع) – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سید جواد ایلالی در گفتگو با مهر در خصوص اقدام نا به هنجار صورت گرفته در بجنورد که همزمان با شهادت امام هادی (ع) به وقوع پیوست، اظهار کرد: این اتفاق احساسات عمومی و مذهبی مردم متدین خراسان شمالی را جریحه‌دار کرد.

دادستان بجنورد ادامه داد: گرچه این اقدام در قالب یک فعالیت ورزشی بوده است، اما نباید در چنین روزی اتفاق می‌افتاد.

وی افزود: مسئولان امر متأسفانه یا خواب هستند یا خودشان را به خواب زده‌اند زیرا اگر بگویند مطلع نبودیم قابل قبول نیست و اگر دانسته مجوز داده باشند که وااسفا.

ایلالی تصریح کرد: به استناد ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامی، توهین به مقدسات جرم است و توهین به ائمه یکی از مصادیق آن می‌باشد و جرم محسوب می‌شود.

دادستان بجنورد با اشاره به اتفاقات امروز گفت: آنچه امروز در سالن ورزشی شهید علیدخت بجنورد رخ داد مصداق بارز توهین به مقدسات است زیرا به بهانه برنامه ورزشی، آواز خوانده و رقص و پایکوبی کردند.

وی افزود: به محض اطلاع از موضوع دستور داده شد که از ادامه کار ممانعت به عمل آمد و در بدو امر ۳ نفر شناسایی و دستگیر شدند.

ایلالی گفت: قطعاً در ادامه افراد دیگری که سمت داشتند و در این امر دخیل بودند مورد برخورد قرار خواهند گرفت.

دادستان بجنورد در انتها گفت: امروز احساسات مذهبی مردم جریحه دار شد زیرا در نظام و کشور اسلامی مسئولین بی کفایت و بی لیاقت هستند که در اثر سو تدبیر یا تعمد اتفاق این چنینی را رقم می‌زنند؛ لذا این افراد منتظر برخورد قضائی باشند تا عبرتی باشد و شاهد تکرار این مسئله نباشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهشدار صریح دادستان بجنورد به عاملان هتک حرمت به ساحت امام هادی(ع) – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.