قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

هزار تن آسفالت برای بهسازی راه‌های استان قزوین مصرف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هزار تن آسفالت برای بهسازی راه‌های استان قزوین مصرف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، جواد حق‌لطفی اظهار کرد: در سال گذشته ۹۰۰ هزار متر مربع آسفالت حفاظتی شامل میکروسرفیسینگ، اسلاری‌سیل، چیپ‌سیل و فوگ سیل در سطح راه‌های این استان انجام شد.

حق‌لطفی ادامه داد: آسفالت حفاظتی برای افزایش مقاومت سایشی و غیر قابل نفوذ کردن بستر راه و بهسازی رویه آسفالت انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین در سال ۹۹ با خرید دستگاه خط‌کش و تشکیل تیم خط‌کشی امانی در این اداره کل ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه های استان قزوین خط کشی شد.

حق‌لطفی گفت: تهیه، نصب و تعمیر ۶ هزار و ۴۶۸ عدد تابلو و علائم ایمنی راه‌ها، ارتقا، بهسازی و نصب حفاظ ایمنی میانه راه‌ها به طول ۱۵۷ کیلومتر و اجرای روشنایی طولی در ۲ کیلومتر از نواحی یا گردنه‌های مه‌گیر و روشنایی نقطه‌ای در ۲۱ تقاطع همسطح پرتصادف از دیگر اقدامات در حوزه ارتقای ایمنی و ترافیک در سال گذشته بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، اصلاح شیب شیروانی و بخشندگی راه در ۱۶۷ کیلومتر از راه‌های استان را نیز از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه راهداری در سال ۹۹ عنوان کرد و افزود: اصلاح شیب شیروانی و بخشندگی راه در کناره جاده و به منظور جلوگیری از خروج وسایل نقلیه در زمان وقوع حادثه انجام می‌شود و نقش مؤثری در کاهش شدت حوادث دارد.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهزار تن آسفالت برای بهسازی راه‌های استان قزوین مصرف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.