قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هریس، ترامپ را رییس جمهوری خشونت طلب و نفرت پراکن توصیف کرد  

هریس، ترامپ را رییس جمهوری خشونت طلب و نفرت پراکن توصیف کرد   – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هریس، ترامپ را رییس جمهوری خشونت طلب و نفرت پراکن توصیف کرد  

به گزارش اقطاع نیوز، هریس در مخالفت با سیاست‌های ترامپ و رفتارهای نژادپرستانه پلیس آمریکا علیه معترضان در پیامی توییتری نوشت: من نیز مانند بایدن به کمپین محکوم کردن خشونت‌های پلیس می‌پیوندم.  

هریس در ادامه افزود: محکوم کردم خشونت نباید ارتباطی با جایگاه سیاسی و اجتماعی داشته باشد.  

پیش از هریس، بایدن نامزد دموکرات‌ها در محکومیت خشونت‌ها علیه معترضان درپیامی توییتری نوشت: خشونت‌های مرگبار روزهای گذشته پورتلند غیر قابل قبول است. تیراندازی در خیابانهای یک شهر بزرگ آمریکایی غیر قابل قبول است.  

بایدن افزود: من این خشونت را بی‌چون و چرا محکوم می‌کنم. من خشونت را از هر نظر توسط هر کسی چه در چپ و چه راست محکوم می‌کنم. من دونالد ترامپ را به چالش می‌کشم که وی نیز همین کار را انجام دهد.  

پلیس روز شنبه اعلام کرد در ادامه درگیری‌های میان حامیان و مخالفان ترامپ در پورتلند یک نفر جان خود را از دست داد.  

چاد ولف وزیر امنیت داخلی آمریکا نیز روز یکشنبه در مصاحبه با شبکه‌ “ای بی‌سی ” گفت: همه گزینه‌ها از جمله اعزام نیروهای فدرال برای پایان دادن به اعتراضات اخیر پورتلند روی میز است.  

شهر پورتلند طی سه ماه اخیر پس از کشته شدن جورج فلوید سیاهپوست آمریکایی توسط پلیس به مرکز اعتراضات ضد نژادپرستانه آمریکا تبدیل شده و هم اکنون این شهر صحنه درگیری میان حامیان و مخالفان دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا است.  

در ادامه درگیری‌های میان حامیان و مخالفان ترامپ در پورتلند تا کنون یک نفر کشته و مقامات محلی از اعلام آمار دقیق مجروحان اعتراضات اخیر خودداری می‌کنند.  

به دنبال سرکوب اعتراضات ضد نژادپرستانه، فرمانداری پورتلند قانون منع رفت و آمد برقرار کرده و مردم این شهر نمی‌توانند در طول روز از خانه‌های خود بیرون بیایند.  آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهریس، ترامپ را رییس جمهوری خشونت طلب و نفرت پراکن توصیف کرد  نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.