قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
جذب ۹۴ درصدی بودجه اشتغال روستایی در خراسان شمالی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

هدف‌گذاری جمع‌آوری ۱۸ میلیارد تومان زکات در خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


هدف‌گذاری جمع‌آوری ۱۸ میلیارد تومان زکات در خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد خراسان شمالی، مجید الهی راد با اشاره به اینکه طی امسال جمع‌آوری ۱۸ میلیارد تومان زکات پیش‌بینی‌شده است، اظهار کرد: طی ۴ ماهه امسال تاکنون ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از این رقم جمع‌آوری‌شده است.

دبیر شورای زکات استان خراسان شمالی بیان کرد: این میزان محصول جمع‌آوری‌شده نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۶ درصد رشد داشته است.

وی افزود: زکات را یکی از منابع مهم در کمک به نیازمندان عنوان کرد و افزود: سال‌های قبل نیز پرداخت زکات موردعنایت کشاورزان این استان بوده است.

الهی راد میزان زکات پرداختی سال قبل کشاورزان استان را ۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و تصریح کرد: این رقم زکات مردم در بخش‌های تأمین مسکن، جهیزیه و داروی بیماران هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی تاکید کرد: زکات پرداختی مردم خیر استان در سال قبل صرف نیازهای محرومین و ساخت پروژه‌های عام‌المنفعه روستایی شده است به‌طوری‌که به برکت این اعتبارات ۵۱ پروژه عمرانی برای روستاییان این استان در قالب مسجد، خانه عالم، حسینیه، حوزه علمیه و سایر پروژه‌ها ساخته‌شده است.

وی با اشاره به‌صرف ۸۰ درصد اعتبارات زکات برای رفع نیاز خانوارهای محروم استان، گفت: این رقم صرف نیازهای معیشتی، درمانی، آموزش، تحصیل، جهیزیه و فرهنگی مددجویان شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزهدف‌گذاری جمع‌آوری ۱۸ میلیارد تومان زکات در خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.