قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نیم فصل خوبی پشت سرنگذاشتیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نیم فصل خوبی پشت سرنگذاشتیم

blank

اقطاع نیوز/اصفهان سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند معتقد است تیمش به دلیل پشت سرنگذراندن نیم فصل خوب در نیمه اول نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد، اما در نیمه دوم به هماهنگی بهتری رسیدند و پیروزی میدان شدند.

محمد کشاورز، امروز (یکشنبه ۵ دی‌ماه) پس از برتری ۳ برصفر تیمش در دربی اصفهان از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود، به ویژه در نیمه دوم در نیمه اول نتوانستیم خوب بازی کنیم و دلیل آن این بود که ما نیم فصل خوبی را پشت سرنگذاشته بودیم و بازیکنان خود را به طور کامل در اختیار نداشتیم.

وی افزود: در نیمه اول بازیکنان تیم به خوبی نمی‌توانستند یکدیگر را در زمین پیدا کنند؛ اما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و مدیریت بازی در اختیار تیم ما بود و پاسکاری‌های خوبی انجام شد. سپاهان تیم سخت‌کوشی است و ضمن احترام بسیار زیادی که برای سپاهان قائل هستم؛ اما تیم ما مستحق این پیروزی بود.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند در خصوص اعتراض به داوری گفت: سعی کردیم در آرامش کار خود را انجام دهیم و در کار داوری دخالت نکنیم، اما زمانی که ما با آرامش کار می‌کنیم انتظار داریم تیم‌های دیگر نیز این گونه رفتار کنند و به دنبال امتیاز گرفتن با فشار بر روی داور نباشند، افضل و باغبانباشی از اساتید من هستند و استخوان خورد کرده فوتسال هستند و من برای آنها احترام زیادی قائل هستم.

وی در خصوص ترکیب تیمش در این بازی خاطرنشان کرد: در تیم ما مهم نیست چه کسی بازی می‌کند، مهم تیم است و نتیجه گرفتن سعی کردیم نفراتی که در زمین یکدیگر را بهتر پیدا می‌کنند در کنار هم قرار دهیم و از هر دو ترکیب تیم راضی هستم و هر کدام از بازیکنان که به میدان رفتند فوق العاده خوب و موثر بازی کردند.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنیم فصل خوبی پشت سرنگذاشتیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 16 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.