خانه | ورزشی | نیمار: چنین گل‌هایی را دوست دارم
blank

نیمار: چنین گل‌هایی را دوست دارم

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن از وضعیت خود در این تیم راضی است و از بهتر شدن رابطه اش با هواداران گفت.

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از اکیپ، نیمار از زمانی که به ترکیب پاری سن ژرمن اضافه شده است توانسته عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. او در فصل جاری چهار بازی در لیگ فرانسه برای پاری سن ژرمن انجام داده که در سه بازی آنها موفق شده که تک گل تیمش را به ثمر برساند تا ۹ امتیاز را به تنهایی برای پاریسی ها به ارمغان آورد.

نیمار از وضعیت خود در پاری سن ژرمن راضی است. او گفت: بسیار خوشحالم که بازهم توانستم یک  گل سه امتیازی به ثمر برسانم. مهم این است که بتوانم به تیمم برای پیروز شدن کمک کنم و برای این در میدان حضور دارم.

او ادامه داد: زدن چنین گل‌هایی را بسیار دوست دارم. وقتی بازی سخت می شود زدن گل و تغییر جریان بازی لذت بخش است.

نیمار درباره بهتر شدن رابطه‌اش با هواداران بعد از درخشش در دیدارهای اخیر گفت: بله رابطه‌ام با هواداران بهتر شده است. چنین رابطه‌ای مثل رابطه با همسرم است. وقتی ما به مشکل می‌خوریم بحث و دعوا می‌کنیم ولی بعد از مدتی شرایط بهتر می‌شود و به هم محبت می‌کنیم. الان هم رابطه‌ام با هوادران بعد از مشکلاتی که داشتم بهتر شده است.

این ستاره برزیلی افزود: من اینجا هستم که به پاری سن ژرمن کمک کنم. حاضر هستم که برای موفقیت تیم از جان مایه گذارم.

نیمار درباره ام‌باپه گفت: با هم مشکلی نداریم و خوشحالم که او برگشته است. او در این دیدار می‌توانست چند موقعیت خوب برایم ایجاد کند و بعد از بازی هم خود او به چنین چیزی اعتراف کرد. نه تنها من بلکه همه هواداران پاری سن ژرمن از بازگشت ام‌باپه خوشحال هستند. او بازیکن بسیار خوبی است و هر بازیکنی دوست دارد که در کنارش بازی کند.

انتهای پیام

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.