قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نیروی انتظامی حافظ مرزهای عقیدتی جامعه است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نیروی انتظامی حافظ مرزهای عقیدتی جامعه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار جانشین فرمانده ناجا و هیئت همراه وی با اشاره به برگزاری جلسه تصمیم گیری طرح‌های تابستانی و دریا در استان‌های شمالی، اظهار کرد: امیدواریم تصمیمات خوبی در مورد طرح‌های تابستانی و سواحل دریا داشته باشید.

وی در ادامه عمل به وظیفه در نظام دینی را مهم عنوان کرد و افزود: نظامیان در ایران اسلامی ذوب شده در دین، مردم و ولایت هستند و از جایگاه ویژه ای در اجتماع برخوردارند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه به قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنیم، تصریح کرد: نیروی انتظامی حافظ امنیت داخلی، مرزهای جغرافیایی و همچنین مرزهای عقیدتی جامعه است.

آیت الله فلاحتی، اجرای طرح ناظر توسط نیروی انتظامی را در راستای حفاظت از مرزهای عقیدتی دانست و بیان کرد: دشمن تمام امکانات خود را برای ویرانگری مرزهای عقیدتی جامعه اسلامی به کار گرفته است.

وی به مهم بودن ظرفیت منابع انسانی در ایران اسلامی برای دشمن اشاره کرد و گفت: مردم، قوای مسلح و مسئولان ما به هم گره خورده و بر سر مسائل دینی و اخلاقی وحدت دارند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال استحاله فرهنگی جوامع مختلف است، خاطرنشان کرد: امروز بار بزرگ حمایت از کیان نظام اسلامی به دوش همه است و رهبر معظم انقلاب ستون این خیمه محسوب می‌شود.

آیت الله فلاحتی، حمایت از کیان اسلامی را مسیر و مقصد تمام مسئولان ذکر کرد و یادآور شد: خود صیانتی، خودباوری و انتقال تجربه به نسل آینده باید مد نظر مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه دشمن تمام امکانات نظامی، اقتصادی خود را در جنگ ترکیبی بسیج کرده تا مردم را نسبت به جامعه اسلامی بدبین کند، اظهار کرد: نیروهای جوان پرورش یافته در نظام اسلامی از جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند و این امر در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری تحقق پیدا کرده است.

امام جمعه رشت، قوای مسلح به ویژه نیروی انتظامی را دارای سخن در عرصه سیاست دانست و افزود: نظامیان ما سیاست باز نیستند و خدا را شاکریم انسان‌های دارای فهم از ولایت دفاع می‌کنند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه نظامیان در نظام جمهوری اسلامی گنجینه‌ای برای نسل امروز هستند، بیان کرد: انتقال تجربه دوران دفاع مقدس به نسل‌های آینده مهم است.

نماینده ولی فقیه در گیلان بر انسان سازی در مجموعه نیروی انتظامی تاکید کرد و یادآور شد: سالانه هزاران جوان در نیروهای مسلح خدمت می‌کنند و ساختن آنها ارزشمند است.

وی با قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب از نیروی انتظامی اظهار رضایت کردند و این افتخار با هیچ چیز دیگر قابل جایگزینی نیست.

نیروی انتظامی حافظ مرزهای عقیدتی جامعه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۷:۰۴:۴۰

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.