قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نیروی انتظامی باید ملجاء و پدری مهربان برای مردم باشد

نیروی انتظامی باید ملجاء و پدری مهربان برای مردم باشد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نیروی انتظامی باید ملجاء و پدری مهربان برای مردم باشد

رئیس قوه قضائیه در ادامه یاد شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای نیروی انتظامی را گرامی داشت و تصریح کرد: بر روح بلند و ملکوتی شهدا درود می فرستم و آرزوی صبر، بردباری،  صحت و سلامتی جانبازانی را که در راستای حفظ نظم و امنیت دچار معلولیت شده اند را از خداوند متعال درخواست دارم.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه رمز موفقیت در زندگی برخورداری از تقوای الهی است، عنوان کرد: آنچه می تواند انسان را در مقابل تهدیدات و ناهنجاری ها حفظ  کند، سپر مهم و کارآمد “تقوای الهی ” است که در آموزه های دینی به آن تاکید شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه سلامت نفس از دیگر مواردی است که در  یک مجموعه سازمانی باید مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد، گفت: نظم فردی در درون یک سازمان باید به عنوان اولین و محوری ترین نکته مورد توجه باشد، چرا که نظم اجتماعی ، اقتصادی و …. را به دنبال خواهد داشت؛ سازمان عظیم نیروی انتظامی برای اینکه بتواند در جامعه اثربخش باشد باید نظم اجتماعی و فردی را به عنوان نکته مهم محوری مورد اهتمام قرار دهد.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه نیروی انتظامی در خط مقدم برخورد با مفسدان و اخلالگران در جامعه است، عنوان کرد: از این رو این مجموعه باید حفظ سلامت و صیانت دینی را به عنوان امری مهم در سازمان مورد توجه قرار دهد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه نیروی انتظامی بیشترین ارتباط را با قوه قضائیه دارد؛، تصریح کرد: نیروی انتظامی باید ملجاء و همچون پدری مهربان برای مردم باشد؛ در واقع مردم هر جا که مورد ستم قرار گرفتند باید بدانند که نیروی انتظامی پناهگاه آنان است و در رفع مشکلات آنان قطعا اقدامات ویژه ای خواهد داشت.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در کنار ملجاء بودن باید با مهربانی و اقتدار عمل کند، گفت: اقتدار به معنای قلدری و تجاوز به حقوق مردم نیست، آنچه در پلیس آمریکا می بینید تجاوز به حقوق و حیات و آزادی مردم است در واقع اقتدار به معنای استفاده صحیح از توانایی پلیس برای ایجاد نظم و امنیت در جامعه است.

رئیس قوه قضائیه به اهمیت تدبیر نیز اشاره کرد و گفت: تصمیم با تدبیر امر بسیار مهمی است در واقع نیروی پلیس  در هر مکانی که برای احقاق حق مظلوم حاضر می شود باید با تدبیر، مهربانی و اقتدار عمل کند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در ادامه به موضوع برخورد با اراذل و اوباش و معتادان متجاهر نیز اشاره کرد و گفت: مطلقا نباید اجازه دهیم هیچ نقطه ای از کشور به محل امنی برای مفسدان ، اراذل و اوباش و معتادان متجاهر تبدیل شود.

این خبر در حال تکمیل شدن است…آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنیروی انتظامی باید ملجاء و پدری مهربان برای مردم باشدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.