سه شنبه , ۲۳ آذر ۱۴۰۰
قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نیازمند نگاه نوآورانه برای حل مشکلات هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نیازمند نگاه نوآورانه برای حل مشکلات هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، محمد محسن دوباشی، مدیرعامل ستاد پیشرفت جامع منطقه‌ای در آئین افتتاحیه مدرسه پیشرفت ستاد اجرایی فرمان امام که به همت ستاد پیشرفت جامع منطقه‌ای برگزار شد، گفت: ابتدا خوشحالی خودم را از رونمایی حرکتی که شاهد زحمت یکایک دوستان بوده تا به نقطه آغاز برسیم تشکر می‌کنم و این مسئله را به فال نیک می‌گیرم.

وی افزود: نکته‌ای که لازم می دانم در اینجا به آن بپردازم بحث موضوع آموزش است که از دو منظر می‌توان به آن پرداخت؛ چراکه آموزش همیشه می‌تواند منجر به توانمندسازی شود اما آنچه که مدرسه پیشرفت برای آن ساخته شده ایجاد یک مدرسه حکمرانی نیست بلکه برای پوشش خلاءهای موجود است.

مدیرعامل ستاد پیشرفت جامع منطقه‌ای اظهار کرد: این تحول نیازمند بحث‌های جدیدی است و در حوزه محتوا تلاش شده موضوعاتی بیان شود که خلأها را بیان کند.

به گفته وی، نکته دوم این است که ما برای اینکه بتوانیم مسئله‌های عمیقی را که روز به روز با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم بیان کنیم نیازمند نگاه نوآورانه‌ای از جنس تحول‌های مردمی که برای حل مسئله به میدان بیایند هستیم.

دوباشی تصریح کرد: این نقطه تحولی به شدت نیازمند نگاه نوآورانه است و این تحول پیشرفتی مبتنی بر پیشرفت بشر است.

وی خاطرنشان کرد: ما برای ایران آینده و برای اینکه رو به جلو حرکت کنیم باید به سمت مأموریت گرایی حرکت کنیم نه ساختارگرایی وماموریت‌هایی که برعهده ما قرار دارد موضوعیت دارد نه سازمانی که در اختیار ما قرار دارد.آرشیو اخبار اجتماعی سرویس خبری اقطاع نیوزنیازمند نگاه نوآورانه برای حل مشکلات هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.