قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نیازمند شاهراه ارتباطی ملی برای استقلال در فضای مجازی هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نیازمند شاهراه ارتباطی ملی برای استقلال در فضای مجازی هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی پیش ازظهر چهارشنبه در نشست گروه معارف دانشگاه علوم کشاورزی ساری با گرامیداشت ماه رجب خواستار بهره گیری از فیوضات معنوی این ماه شد.

وی با اشاره به شرایط کرونایی خواستار بهره گیری بیشتر از تکنولوژی مدرن عرصه ارتباطات برای آموزش شد، از فضای مجازی به عنوان فضای فیزیکی نرم یاد کرد و گفت: مهارت در ارتباط و تعامل فضای مجازی ارتقا پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه بخش اعظمی از ارتباطات بشر در فضای مجازی صورت می‌گیرد، گفت: بسیاری از خرید وفروش ها، دورکاری ها و آموزش‌ها در این فضا صورت می‌گیرد از این رو ارتقای مهارت‌ها برای بهره گیری از فضای مجازی ضروری است.

نماینده ولی فقیه در مازندران به فرمایش مقام معظم رهبری درباره فضای مجازی اشاره واضافه کرد: می‌توان از این ابزار برای تأثیرگذاری کارهای خودمان و بیان مطالب استفاده کرد.

آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه فضای مجازی شاهراه ارتباطی جهان است، تصریح کرد: در شرایط کرونایی با رویکرد آموزشی قوی‌تر از فضای مجازی بهره گیری داشته باشیم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری، فضای مجازی به اندازه انقلاب دارای اهمیت است.

وی با عنوان اینکه هنوز در فضای مجازی در سیطره دنیا هستیم و باید آزاد شویم، گفت: در حال حاضر آنها مهندسی افکار عمومی می‌کنند وباید این سیطره را بشکنیم.

امام جمعه ساری با بیان اینکه صفحات انتشاردهنده افکار شهید سلیمانی وفخری زاده را برای مهندسی افکار عمومی حذف می‌کنند، گفت: هنوز در فضای مجازی به استقلال نرسیدیم وزیر سلطه هستیم، از این‌رو در این فضا نیازمند شاهراه‌های ارتباطی ملی هستیم تا اختیارات و سرور آن دست خودمان باشیم.

آیت الله محمدی لائینی با تاکید براینکه از ناحیه آمریکازدگی در فضای مجازی دچار آسیب‌ها وتهدیدهایی شدیم، گفت: این فضا سبب می‌شود تا شاهد وقوع جنگ ترکیبی و حمله به زیرساخت‌ها باشیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با عنوان اینکه وقتی مدیریت وبرنامه ریزی برای فضای مجازی نداشته باشیم به تهدید وکفران تبدیل می‌شود، تصریح کرد باید در فضای مجازی استقلال داشته باشیم اما رهایی در این فضا با رهاشدگی متفاوت است.

وی با انتقاد از اینکه شورای عالی فضای مجازی در استان‌ها از جمله مازندران فاقد نمایندگی ومسئول است، آن را ضعف دانست و گفت: باید تشکیلات استانی شورای عالی مجازی در استان‌ها راه اندازی شود و همه دستگاه و نهادها باید به سمتی بروند تا سواد رسانه‌ای را تقویت کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنیازمند شاهراه ارتباطی ملی برای استقلال در فضای مجازی هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.