قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نگران وضعیت شازند هستیم/ جولان کرونای انگلیسی در استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نگران وضعیت شازند هستیم/ جولان کرونای انگلیسی در استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان افزود: ۳۰۸ نفر از یازدهم اسفند ماه سال گذشته تا کنون براثر ویروس کرونای انگلیسی در استان مرکزی به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند.

وی اظهار کرد: تلفیق کرونای انگلیسی و کلاسیک در استان مرکزی از یک سو و از سوی دیگر عادی انگاری مردم، ما را نسبت به آینده خوشبین نمی‌سازد چرا که آمار ابتلاء بیماران به کرونای انگلیسی روز به روز در حال افزایش است.

تشخیص کرونای جهش یافته ۲۴ ساعت زمان می‌برد

وی افزود: کیت تشخیص ویروس کرونا به میزان کافی و مناسب در استان موجود است و جای نگرانی نیست ولی تشخیص کرونای جهش یافته ۲۴ ساعت زمان می‌برد.

دکتر جمالیان تصریح کرد: اکنون وضعیت بیماری در استان نگران‌کننده نبوده و حتی احتمال تغییر وضعیت شهرستان دلیجان از نارنجی به زرد وجود دارد، اما این شرایط شکننده است.

شمار بیماران بستری بعد از تعطیلات افزایش می‌یابد

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هر چند شمار بیماران سرپایی افزایش یافته، اما در بیشتر بیمارستان‌ها ظرفیت خالی وجود دارد و نگرانی‌ها برای هفته آتی است چرا که به دلیل بالا بودن حجم سفرها، شمار بیماران بستری بعد از تعطیلات افزایش می‌یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد: انتظار می‌رود مردم تعامل و همکاری لازم را در این راستا انجام دهند و از سفرهای غیر ضروری و پذیرش میهمان به ویژه از دیگر شهرها بپرهیزند.

وی در ادامه بیان کرد: وضعیت استان از سوی دانشگاه علوم پزشکی رصد می‌شود و هر مکانی در شهرستانهای استان که میزان تجمع و حجم مسافران بالا باشد، از فرمانداران درخواست می‌شود تا مداخله کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.

نگران وضعیت شهرستان شازند هستیم

وی با اشاره به اینکه اکنون نگران وضعیت شهرستان شازند هستیم، گفت: با توجه به حضور بالای خوزستانی‌ها در شهرستان شازند امکان افزایش بیماری در این شهرستان وجود دارد که با مداخله به موقع فرماندار یکی از روستاها قرنطینه شد و میهمانان خوزستانی نیز از شهرستان شازند خارج شدند که باید به این اقدام به موقع آفرین گفت.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنگران وضعیت شازند هستیم/ جولان کرونای انگلیسی در استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.