قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لزوم شناسایی آسیب دیدگان از کرونا که شامل حمایت های ملی نمی شوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نگران اوج گیری کرونا با آغاز فعالیت مدارس هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نگران اوج گیری کرونا با آغاز فعالیت مدارس هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدجواد فدایی ظهر دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش به بازگشایی مدارس اشاره کرد و بیان داشت: طبق گزارشات همه دانش آموزان گوشی هوشمند در اختیار ندارند ضمن اینکه پوشش اینترنت در برخی روستاها وجود ندارد.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل بازگشایی مدارس مناطق در سه وضعیت قرمز زرد و سفید تقسیم بندی شده‌اند که برای مناطق قرمز فعالیت‌های آموزشی باید تنها به صورت مجازی صورت گیرد در مناطق زرد تقسیم بندی باید به صورت حضوری و مجازی باشد ضمن اینکه در مناطق سفید کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

استاندار کرمان گفت: اجرای پروتکل‌ها در مناطق سفید سخت است اما باید رعایت شود، از سویی وضعیت کرونا متغیر است و این وضعیت در شهرستانها به صورت هفتگی تغییر می‌کند که آموزش و پرورش باید با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص بازگشایی مدارس در مناطق مختلف تصمیم‌گیری کند.

فدایی تصریح کرد: هیچکس نمی‌گوید مدارس نباید باز شود و یا اینکه آموزش باید تعطیل شود زیرا همه معتقد هستیم آموزش باید انجام شود و تعطیلی ندارد اما باید تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شود که اجرایی باشد و بتوان به آن عمل کرد.

وی یادآور شد: در استان ما مناطقی وجود دارد که استفاده از اینترنت در آنجا ممکن نیست که این موارد باید پیگیری و حل شود.

استاندار کرمان گفت: پس از مراسم روزهای گذشته و اجرا نشدن برخی از دستورالعمل‌های بهداشتی نگران سیر صعودی کرونا در استان هستیم ضمن اینکه آمار مبتلایان به کرونا در استان طی روزهای اخیر تا ۲۵ نفر کاهش یافته بود اما مجدد به ۷۵ مورد رسیده که این نگرانی وجود دارد با شروع فعالیت مدارس مجدداً شاهد اوج گرفتن بیماری در استان باشیم.

وی افزود: ما به این معتقدیم آموزش نباید تعطیل شود و برای رسیدن به این مهم نیز در تلاش هستیم اما دانشگاه علوم پزشکی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس باید نظارت داشته باشد تا شاهد به وجود آمدن مشکلی در این خصوص نباشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنگران اوج گیری کرونا با آغاز فعالیت مدارس هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.