قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نمونه‌های مشکوک به کرونای انگلیسی از سیرجان به تهران ارسال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نمونه‌های مشکوک به کرونای انگلیسی از سیرجان به تهران ارسال شد

فردای‌کرمان ـ گروه جامعه: مدیر روابط عمومی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان درباره‌ی شناسایی نمونه‌هایی از کرونای انگلیسی در سیرجان گفت: «نمونه‌های آزمایشگاهی تعدادی از مبتلایان کرونا در شهرستان برای بررسی جهش‌یافتگی ویروس به تهران ارسال شده است که هنوز نتایج آن مشخص نشده و چند روزی طول می‌کشد تا نتیجه اعلام شود».

آتشی‌پور همچنین، ابتلای مجدد رئیس و معاون بهداشتی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان به کرونا را تایید کرد.

به گزارش فردای‌کرمان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان، سید علی آتشی‌پور، چهارشنبه ۲۹ بهمن‌ماه در این‌باره افزود: «هنوز موردی از ویروس جهش‌یافته‌ی کرونای انگلیسی در شهرستان سیرجان شناسایی نشده است اما این دلیل بر عادی‌انگاری کرونا نیست».

وی با بیان اینکه سیرجان در حال حاضر وضعیت وخیم‌تری از لحاظ شیوع بیماری کرونا دارد، ادامه داد: «دلایل افزایش تعداد مبتلایان سرپایی و بستری در شهرستان سیرجان توسط کارشناسان بهداشت و دانشکده علوم‌پزشکی در حال تحلیل و بررسی است تا با تدابیر لازم توسط ستاد مقابله با کرونای شهرستان و همه‌ی نهادهای دخیل در حوزه سلامت، وضعیت از کنترل خارج نشود».

وی همکاری بیش از پیش همه‌ی مردم، نهادها و ادارات را لازمه‌ی عبور از این وضعیت دانست.

وی ابتلای مجدد رئیس و معاون بهداشتی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان را تایید کرد و گفت: «آقای دکتر محمدی و آقای دکتر موقری‌پور به دلیل درگیری شدید کاری که این روزها در مقابله با کرونا در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی داشته‌اند، در آماج خطر بیش‌تری قرار گرفته و دیروز تست کرونای معاون بهداشتی و امروز تست کرونای ریاست دانشکده بعد از حدود چند ماه مجددا مثبت شده اما حال عمومی ایشان خوشبختانه خوب است و در قرنطینه به سر می‌برند». / الفنمونه‌های مشکوک به کرونای انگلیسی از سیرجان به تهران ارسال شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.