قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نماینده مجلس: داشتن اقتصاد پویا مستلزم ایجاد و توسعه شرکت های تعاونی است

نماینده مجلس: داشتن اقتصاد پویا مستلزم ایجاد و توسعه شرکت های تعاونی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نماینده مجلس: داشتن اقتصاد پویا مستلزم ایجاد و توسعه شرکت های تعاونی است

به گزارش اقطاع نیوز  حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی روز  یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بم افزود: در جنگ اقتصادی پیش رو مدیران  ما باید سستی را کنار گذاشته و به گونه ای عمل کنند که متکی به دولت  نباشیم زیرا همگی از ظرفیت های شرق استان و پتانسیل های پیشرفت آن صحبت می کنیم  اما باید بدانیم که این ظرفیت ها توسط من و شما باید ایجاد شود.

وی ادامه داد: مدیران ما نقش بسزایی در پیشرفت شهرستان های شرقی استان کرمان دارند و خدا نکند از جمله مسئولان و مدیرانی باشیم که کارمان را با روزمرگی بگذرانیم.
نماینده مردم شرق استان کرمان اظهارداشت: برخی ادارات نیروهای آنها هیچ فعالیتی ندارند و باید از فرصت های موجود استفاده کنیم زیرا نمی توان با این روش مدعی بود که در مقابل زورگویی غرب و چپاول استکبار  خواهیم ایستاد.

نماینده مرد شهرستان های شرقی استان کرمان تاکید کرد: بعد از زلزله قریب به سه هزار کوچه خاکی در شهرستان بم وجود دارد که اگر روزی یک کوچه آسفالت شود باید ۱۰ سال منتظر بود که انتظار می رود شهرداری با ایجاد ظرفیت های لازم از طریق مشارکت های مردمی یا موارد دیگر مشکلات موجود را حل کند

وی تصریح کرد: الگوی مناسب ما شهدا و رزمندگان هستند متاسفانه پمپاژ تبلیغاتی دشمن روی نسل جوان ما است تا جوانان ما را از آینده خود ناامید کنند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تمام موضوعات فرهنگی،اخلاق و امنیتی ما به اشتغال مربوط است و نمی توان از کسی که گرسنه است توقع داشته باشیم که خدا را بپرستد یا کسی که اشتغال ندارد انتظار اختلاف خانوادگی نداشته باشیم .
وی توضیح داد: شهرستان های شرقی از ظرفیت های مناسبی در بحث کشاورزی، صنعت و اشتغال برخوردارند که باید با ورود در اقتصاد خرد از این ظرفیت ها استفاده کرد.
 غضنفرآبادی عنوان کرد: امروزه دغدغه همه ما باید رفع مشکلات مردم باشد هیچ اولویتی برای من جز اشتغال مردم و عمران و زیرساخت های لازم برای اشتغال وجود ندارد.

نماینده مرد شهرستان های شرقی استان کرمان تاکید کرد: بعد از زلزله قریب به سه هزار کوچه خاکی در شهرستان بم وجود دارد که اگر روزی یک کوچه آسفالت شود باید ۱۰ سال منتظر بود که انتظار می رود شهرداری با ایجاد ظرفیت های لازم از طریق مشارکت های مردمی یا موارد دیگر مشکلات موجود را حل کند.
وی در پایان از زحمات حبیب الله نیکزادی پناه نماینده دوره قبل مردم شهرستان های شرقی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی به پاس فعالیت ها و پیگیری هایی که در طول چهار سال خدمت رسانی انجام داده بودند قدردانی کرد.

 شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری شرق کرمان واقع شده است.نماینده مجلس: داشتن اقتصاد پویا مستلزم ایجاد و توسعه شرکت های تعاونی استنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.