قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نماز جمعه در هیچکدام از شهرها و روستاهای کردستان برگزار نمی‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نماز جمعه در هیچکدام از شهرها و روستاهای کردستان برگزار نمی‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

حجت الاسلام سعید عسگری در گفت و گو با اقطاع نیوز اظهار کرد: مردم کردستان در طول تاریخ اسلامی خویش همواره حضوری منسجم و گسترده در نمازهای جمعه و جماعت داشته‌اند و به دلیل شرایط کرونایی جامعه از تعطیلی اجتماعات در مساجد ناراحت هستند.

وی افزود: مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور نیز از این امر بسیار متأسف است اما با توجه به دستور العمل ستاد کرونا مبنی بر ممنوعیت برگزاری نماز جمعه در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد و با توجه به اینکه وضعیت بیشتر شهرهای استان در حال حاضر قرمز و نارنجی است لذا امروز نماز جمعه در شهرها و روستاهای کردستان برگزار نمی‌شود.

وی افزود: در حال حاضر استان کردستان وارد موج چهارم کرونا شده و در صورت افزایش تجمع‌ها و عدم رعایت نکات بهداشتی احتمال افزایش شیوع این ویروس وجود دارد.

سرپرست مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور ابراز امیدواری کرد که با رعایت جدی پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم شاهد از بین رفتن و ریشه‌کن شدن ویروس کرونا و بازگشت زندگی به شرایط عادی باشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنماز جمعه در هیچکدام از شهرها و روستاهای کردستان برگزار نمی‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.