قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۵ میلیارد تومان از مطالبات معوقه کارگران کنتورسازی پرداخت شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نظارت و بازرسی بر دستگاه‌های استان قزوین افزایش یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نظارت و بازرسی بر دستگاه‌های استان قزوین افزایش یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین صبح چهارشنبه در آئین معارفه مدیرکل جدید بازرسی و نظارت استانداری قزوین که در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد اظهار کرد: با نزدیک شدن به پایان دولت باید نظارت و بازرسی بر دستگاه‌ها نیز افزایش یابد.

وی افزود: بازرسی باید پویا و زنده باشد و بر مبنای برنامه‌ها و مأموریت‌های محوله به دستگاه‌ها با دقت انجام شود تا بتوان به نتیجه آن امیدوار بود.

استاندار قزوین اضافه کرد: افزایش بازرسی‌ها باید به روان‌تر شدن کار ارائه خدمات به مردم منجر شود تا کار مردم بر روی زمین نماند.

وی عنوان کرد: به هیچ عنوان نباید اجازه بر زمین ماندن کار مردم را بدهیم و این یکی از حوزه‌های مهمی است که بازرسی باید ورود کند و با تذکر و یا برخورد لازم، شرایط خدمت رسانی را تسهیل کند.

جمالی‌پور گفت: پیگیری بازرسی و نظارت بر روی کار نقش مهمی در پیش برد برنامه ابلاغی دولت و انجام مأموریت‌ها دارد و از این حیث کار باید جدی گرفته شود.

وی اظهار کرد: با توجه به حساسیت کار و اهمیت موضوع سعی شد دنبال مدیری برای این پست باشیم که تخصص وکارایی و دانش لازم را داشته باشد و استان را نیز به خوبی بشناسد.

مقام عالی دولت در استان قزوین تصریح کرد: مقبولیت در بین دیگر مدیران استان یکی دیگر از شرایط انتخاب مدیر برای این پست بود و همین امر در طولانی شدن انتخاب، اثر گذاشت.

وی بیان کرد: تعامل سازنده بین مدیران نقش مهمی در پیشرفت برنامه‌ها و اجرای مأموریت‌ها دارد و بازرسی در این حوزه نیز می‌تواند نقش قابل قبولی را ایفا کند.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات مرتضی سمیعی تجلیل و حجت الاسلام علی نعمت الهی به عنوان مسؤول جدید اداره کل بازرسی و نظارت استانداری قزوین منصوب شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنظارت و بازرسی بر دستگاه‌های استان قزوین افزایش یابد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.