قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
روابط عمومی‌ باید مشاور ارشد رسانه‌ای عالی ترین مقام اجرایی سازمان‌ جهادکشاورزی استان‌ باشد

نشست صمیمی رئیس اداره روابط عمومی سازمان با اصحاب رسانه در تایباد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز در خراسان رضوی، مدیر جهادکشاورزی تایباد ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، گزارش جامعی از وضعیت کشاورزی شهرستان ارائه نمود و بیان داشت: باتوجه به وابسته بودن ۸۵ درصد از اقتصاد شهرستان به بخش کشاورزی و دارا بودن ۷ هزار بهره بردار فعال در این بخش، نقش اصحاب رسانه بعنوان بازوی کارآمد و توانمند جهت توسعه و پیشرفت این عرصه را موثر دانست و از عملکرد مطلوب ایشان تشکر کرد.

رستمی رئیس اداره روابط عمومی سازمان نیز طی این نشست بیان کرد: اصحاب رسانه افراد توانمند و خلاقی هستند که از سطح هوش بالایی برخوردارند چرا که علاوه بر دیدن مسائل دنبال حل مشکلات نیز هستند

رستمی ضمن بیان این مطلب که اصحاب رسانه حلقه اتصال مردم و مسئولین هستند و نقش کلیدی دارند گفت: اصحاب رسانه باید تلاش کنند که تحلیلگر هم باشند و اگر انتقاد سازنده ای را بیان میکنند همراه راهکار باشد.

وی افزود مجموعه جهادکشاورزی بعنوان خدمت رسان و تولید کننده گان محترم بعنوان خدمت گیر، باید با صداقت و شفافیت توانمندیها و تنگناها را مدنظر داشته باشند که برای این مهم نقش رسانه مهم و کارآمد است و ما دست نیاز برای همکاری بسوی رسانه ها برای اطلاع رسانی دراز می کنیم.

رستمی همچنین از راه اندازی تورهای مطبوعاتی در حوزه های مختلف کشاورزی استان خبر داد و بیان داشت : هدف این طرح معرفی ظرفیت‌های کشاورزی و بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های شاخص و تلاش در جهت معرفی فرهنگ، منزلت و قابلیت بخش کشاورزی به جامعه با کمک رسانه است.

در انتهای این نشست، رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان و دو نفر از خبرنگاران پیشکسوت شهرستان به بیان پیشنهادات کارآمد در این حوزه پرداختند

نشست صمیمی رئیس اداره روابط عمومی سازمان با اصحاب رسانه در تایباد:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۲:۲۸:۴۷

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.