قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نشست سه جانبه در راستای بیمه سلامت پناهندگان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نشست سه جانبه در راستای بیمه سلامت پناهندگان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نشست سه جانبه در راستای بیمه سلامت پناهندگان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، نشست سه جانبه بیمه سلامت در خصوص نحوه ارائه خدمات بیمه درمانی بهتر به پناهندگان با حضور محمودی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، ایوو فریسن رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران و محمدمهدی ناصحی مدیر عامل بیمه سلامت ایران در محل سازمان بیمه سلامت ایران برگزار گردید.

در ابتدای نشست ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گزارشی از همکاری‌های صورت گرفته در چند سال اخیر در ارائه خدمات بیمه‌ای به پناهندگان در جمهوری اسلامی ایران ارائه و افزود: سازمان بیمه سلامت ایران هر گونه خدمات بهداشتی و درمانی که به مردم ایران داده می‌شود به پناهندگان ساکن در کشور نیز ارائه می‌نماید و تمامی مراکز بهداشتی و درمانی که طرف قرارداد با بیمه سلامت باشند به پناهندگان نیز خدمات ارائه می‌نمایند.

در ادامه نشست محمودی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور؛ از مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به طور ویژه از سازمان بیمه سلامت که در زمان همه گیری بیماری کووید ۱۹ در ارائه خدمات رسانی به اتباع خارجی تلاش‌های زیادی داشتند قدردانی نمود.

محمودی به طرح بیمه سلامت پناهندگان به عنوان ابتکار مناسب دولت جمهوری اسلامی ایران در جهان اشاره نمود و اظهار داشت: علیرغم وجود تحریم‌های بین المللی و ظالمانه علیه کشور ایران، بدون هیچ‌گونه تبعیضی به پناهندگان ساکن در کشور همانند مردم ایران، بالاترین خدمات توسط دولت جمهوری اسلامی ایران ارائه داده می‌شود.

وی در پایان بر همکاری‌های مشترک در ارائه خدمات بیمه‌ای به پناهندگان جمعی به ویژه بیماران خاص و صعب العلاج تاکید نمود.
 

فریسن رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان نیز از خدمات جمهوری اسلامی ایران در ارائه خدمات درمانی و بیمه تشکر نمود و آمادگی خود را جهت بهتر شدن نوع خدمات به پناهندگان اعلام نمود.

وی همچنین پیام گرندی کمیسر عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان را ابلاغ و بابت خدمات رسانی مناسب به اتباع خارجی تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت: میزبانی مناسب دولت جمهوری اسلامی ایران به پناهندگان و همچنین ارائه خدمات گوناگون به ویژه در زمینه‌ی خدمات بیمه سلامت در دنیا بی سابقه است و جوامع بین المللی همیشه قدردان این خدمات هستند.آرشیو اخبار اجتماعی سرویس خبری اقطاع نیوزنشست سه جانبه در راستای بیمه سلامت پناهندگان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.