قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نسل‌های بعدی خدمات مختلف مردم در مواجهه با کرونا را تحسین می کنند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نسل‌های بعدی خدمات مختلف مردم در مواجهه با کرونا را تحسین می کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نسل‌های بعدی خدمات مختلف مردم در مواجهه با کرونا را تحسین می کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در همایش همدلی و کمک مومنانه که به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در مسجدالنبی (ص) برگزار شد، اظهار کرد: در مواجهه با آسیب‌ها و زیان‌های ویروس کرونا در هر شهر و استانی در کشور مؤمنین، متدینین و نهادهای انقلابی فعال شدند و پای کار آمدند.

وی ادامه داد: در استان قزوین نیز الحمدالله ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) چندین بار با بسته‌های معیشتی و این بار با ۲۰ هزار بسته بهداشتی که مردم در این شرایط به آن نیازمند هستند، پای کار آمدند و این اقدام در کاهش آسیب‌ها بسیار مؤثر است.

امام جمعه قزوین با اشاره به اهمیت همدلی خاطرنشان کرد: طبعاً وقتی بحرانی پیش می‌آید، باید آدم‌ها در کنار هم قرار بگیرند و گرفتاری همدیگر را مرتفع کنند. ما در شرایطی هستیم که کمتر کشوری است که از این بیماری آسیب ندیده باشد که کشور ما نیز از آن جمله است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: مردمی که دچار آسیب شده و در خانه بیمار دارند، خوب درک می‌کنند که اقدامات انجام شده بسیار مؤثر است و باعث نزدیکی قلب‌ها شده و سرمایه اجتماعی را ارتقا می‌دهد و در آینده وقتی پرونده این ایام را مشاهده می‌کنیم، این خدمات بیشتر دیده شده و نسل‌های بعدی این اقدامات را تحسین می‌کنند همت بالای مردمی که در شرایط بحرانی به داد هم رسیدند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنسل‌های بعدی خدمات مختلف مردم در مواجهه با کرونا را تحسین می کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.