قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نذورات نیمه شعبان در راه کمک به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در اصفهان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نذورات نیمه شعبان در راه کمک به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در اصفهان

به گزارش اقطاع نیوز اصفهان، حمیدرضا طاهری بیان داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان آمادگی دارد، هزینه های ایجاد پایگاه ها و ایستگاه های صلواتی، نذورات و… اهدایی خیران را دریافت و در زمینه تامین نیازهای ضروری خانواده های تحت حمایت کمیته امداد در اسرع وقت توزیع کند.

وی افزود: شیوع بیماری کرونا، مراسم و آئین های نیمه شعبان را تعطیل کرده و به همین دلیل از خیران و برگزار کنندگان این آئین ها دعوت می شود تا نذورات خود را به نیازمندان هدیه کنند.

به گزارش اقطاع نیوز اصفهان، حمیدرضا طاهری اظهار داشت: کمیته امداد آمادگی دارد ضمن دریافت صدقه برای سلامتی امام زمان (عج)، هزینه‌های ایجاد پایگاه، نورافشانی، نذورات و سایر فعالیت‌هایی که در ایام نیمه شعبان در سال‌های گذشته انجام می‌شد و امسال به علت تداوم شیوع ویروس منحوس کرونا انجام آنها مقدور نیست را از مردم عزیز، نیکوکاران، خیران، صاحبان اصناف و متولیان اماکن و هیات های مذهبی دریافت و در راستای تامین نیازهای متنوع خانواده‌های تحت حمایت، هزینه کند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: مردم عزیز می توانند برای پرداخت صدقه به نیت سلامتی امام زمان (عج) به صورت غیر حضوری با شماره گیری کد *۸۸۷۷*۰۳۱# و یا از طریق شماره کارت  ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ و شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران اقدام و در شادی جشن نیمه شعبان امسال شریک و سهیم باشند.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنذورات نیمه شعبان در راه کمک به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد در اصفهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.