قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نداشتن سواد رسانه ای مشکل اصلی در فضای مجازی است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نداشتن سواد رسانه ای مشکل اصلی در فضای مجازی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نداشتن سواد رسانه ای مشکل اصلی در فضای مجازی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حجت الاسلام نقی باقری در جلسه شورای فرهنگ عمومی با محوریت آسیب‌های فضای مجازی برخی محتواهای تولیدی در فضای مجازی با اهداف مشخص شده دشمنان ما ساخته شده که تشخیص این موضوع نیاز به آموزش و ارتقای سواد رسانه‌ای دارد.

باقری با اشاره به نقش مهم خانواده‌ها در تربیت فرزندان خود در عصر فضای مجازی، افزود: زیربنا و اساس حیات یک جامعه بستگی به عملکرد خانواده‌ی آن جامعه دارد و امروز با رشد جهانی تکنولوژی باید پذیرفت که روش‌های تربیتی گذشته کارکرد مناسب برای نسل جدید را از دست داده است و راه اندازی نهضت سواد رسانه‌ای از ملزومات جامعه ما خواهد بود.

باقری در انتها با اشاره به دو بعد مثبت و منفی فضای مجازی در جهان امروز، خاطرنشان کرد: استفاده صحیح و اصولی از کارکردهای مثبت فضای مجازی بخش قدیس گونه و استفاده نادرست و غیراصولی از این فضا بعد ابلیس گونه این فضا خواهد بود.

در پایان این جلسه اعضای جلسه برنامه‌ها و ایده‌های خود نسبت به اجرای دقیق دوره‌های سواد رسانه‌ای در شهرستان را ارائه کردند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنداشتن سواد رسانه ای مشکل اصلی در فضای مجازی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.