قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نخستین مدرسه الگو و مطابق با «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» در دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح می‌شود

نخستین مدرسه الگو و مطابق با «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» در دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نخستین مدرسه الگو و مطابق با «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» در دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح می‌شود

به گزارش گروه دانشگاه اقطاع نیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سید محمد بطحایی، معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما در جلسه بررسی، تسهیل و رفع موانع راه‌اندازی بوستان تربیت زنجان با بیان اینکه این واحد آموزشی به‌عنوان الگوی اجرایی سند تحول نظام آموزش و ‌پرورش است، گفت: کلیات برنامه آموزشی و ‌پرورشی بوستان تربیت توسط سازمان سما آماده شده و به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در این برنامه چشم‌انداز کلی بوستان مشخص و مکتوب شده و این سند مختصات بوستان را مشخص می‌کند. سند تفصیلی بوستان تربیت نیز تا اسفندماه سال جاری منتشر خواهد شد.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: باید نگاهی سیستمی و ‌منظومه‌ای به بوستان تربیت داشته باشیم.

وی با یادآوری اینکه روش‌های تأثیرگذار و ابداعی آموزش محتوا عمده دلیل تفاوت مدارس تراز اول جهان با سایر مدارس است، اظهار کرد: به این موضوع در سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش نیز اشاره شده که در بوستان‌های تربیت دانشگاه آزاد اسلامی محقق خواهد شد.

رئیس سازمان سما با تأکید بر اینکه اگر قرار است دانش‌آموزان به انسان‌های تراز جامعه تبدیل شوند باید در مدرسه آموزش داده شوند، گفت: در بوستان‌های تربیت محتوای آموزشی متناسب با نیازهای زندگی تطبیق داده می‌شود.

بطحایی گفت: نخستین مدرسه الگو و مطابق با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان افتتاح خواهد شد. برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته تا این مدرسه در مهرماه سال آینده افتتاح شود.

دانشگاه آزاد اسلامی با راه‌اندازی بوستان‌های تربیت به دنبال تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است

وی با تأکید بر اینکه الگوی امروزی مدارس برای تربیت دانش آموزان صحیح نیست، گفت: برای تأسیس یک واحد آموزشی مطابق با افق سند تحول آموزش و پرورش و با هدف تربیت انسان‌های تراز جمهوری اسلامی ایران در سازمان سما قدم بزرگی برداشته شده است.

بطحایی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با راه‌اندازی بوستان‌های تربیت با نظارت سازمان سما به دنبال تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

انتهای پیام/۴۱۱۸/آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنخستین مدرسه الگو و مطابق با «سند تحول بنیادین آموزش و پرورش» در دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح می‌شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.