قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نخبگان و مخترعان بسیجی کردستان تجلیل شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نخبگان و مخترعان بسیجی کردستان تجلیل شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نخبگان و مخترعان بسیجی کردستان تجلیل شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مهدی عبدالملکی، مسئول خانه نخبگان بسیجی استان کردستان ظهر امروز در مراسم تجلیل از نخبگان بسیجی استان در سنندج اظهار کرد: نخبگان سرمایه‌های ارزشمندی هستند که محور توسعه و پشتوانه‌ای بزرگ برای توسعه همه‌جانبه هستند.

مسئول خانه نخبگان بسیجی استان کردستان افزود: امروز دشمن نبرد را به حوزه تفکر و اندیشه کشانده است و در این عرصه هم جوانان و نخبگان مورد هدف هستند.

جریان‌هایی قصد ناامید کردن جوانان نخبه برای مهاجرت آنان به خارج از کشور را دارند

وی افزود: الگوی به‌کارگیری نخبگان جوان در کردستان یک چرخ زنگ زده است و متأسفانه جریان‌هایی قصد ناامید کردن جوانان نخبه از داخل کشور و مجبور کردن آنان به مهاجرت به خارج از کشور را دارند.

عبدالملکی اظهار کرد: بسیج به عنوان قلب نبرد توسط نخبگان بسیجی در مسیر هویت بخشی به جوانان نخبه و مقابله با هجمه‌های هویتی دشمنان وارد عمل شده است.

گفتنی است، در این مراسم نیز که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، از ۱۲ مبتکر، مخترع و نخبه بسیجی استان کردستان که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افتخارآفرینی کرده بودند، تجلیل به‌عمل آمد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنخبگان و مخترعان بسیجی کردستان تجلیل شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.