قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آمار مبتلایان به کرونا در استان مرکزی به ۳۴۱۹۳ نفر رسید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نتیجه تست کرونای انگلیسی پزشک سنندجی منفی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نتیجه تست کرونای انگلیسی پزشک سنندجی منفی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، صبح امروز با حضور رئیس جمهور، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، استاندار کردستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی ویدئوکنفرانسی در راستای مدیریت بیماری کرونا ویروس در محل سالن جلسات استانداری کردستان برگزار شد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در این جلسه ویدئو کنفرانسی، ضمن تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان کردستان، با اشاره به زمزمه رد پای کرونا انگلیسی در کردستان اظهار کرد: یکی از پزشکان سنندجی که ماه گذشته در بازگشت از سفر انگلیس به ایران مورد تست و آزمایش در دو کشور مقصد و مبدا قرارگرفته بود اما با توجه به حساسیت موضوع با همکاری مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کردستان این مهم مورد پیگیری جدی قرارگرفته و آزمایشات مربوطه جهت تشخیص انجام شد.

علیرضا رئیسی اعلام کرد: جواب تست کرونا انگلیسی پزشک سنندجی طی آزمایشات انجام شده و مکرر مبنی بر تشخیص کرونا جهش یافته منفی است و شهروندان بابت این موضوع هیچ نگرانی نداشته باشند.

وی افزود: در این مدت از ۳۰۰ نفر از افرادی که با پزشک مذکور در ارتباط و تماس بودند نیز تست کرونا انجام شده و خوشبختانه هیچ مورد مثبتی دال بر کرونا انگلیسی تاکنون گزارش نشده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنتیجه تست کرونای انگلیسی پزشک سنندجی منفی است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.