قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نام نویسی بیش از ۱۴ هزار نفر برای انتخابات شوراهای روستایی/نامزدی بیش از ۵۰۰ داوطلب بانو/افزایش ۱۵ درصدی شعب اخذ رای – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نام نویسی بیش از ۱۴ هزار نفر برای انتخابات شوراهای روستایی/نامزدی بیش از ۵۰۰ داوطلب بانو/افزایش ۱۵ درصدی شعب اخذ رای

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، رضا نجاتی رییس ستاد انتخابات استان امروز دوشنبه ۲۳ فرودین ماه در پایان نشست ستاد انتخابات خوزستان اظهار کرد: برابر با برنامه زمانبندی ابلاغی از سوی وزارت کشور و ستاد انتخابات کشور خوشبختانه ثبت‌نام داوطلبان در دو هزار و ۳۵۰ روستای استان خوزستان انجام شد. با توجه به ازدحام داوطلبان سیستم ثبت نام مقداری با مشکل روبرو شد که درخواست تمدید داشتیم که موافقت شد و سامانه تا امروز ساعت ۱۶ فعال است که فرمانداری ها و بخشداری ها آن دسته از افرادی که در سامانه ثبت نام نموده اند ثبت نام نهایی نمایند.

او گفت: تعداد ۱۳ هزار ۵۰۰ داوطلب برای شوراهای روستایی ثبت نام نهایی نموده اند و بیش از ۵۰۰ نفر نیز ثبت نام نموده اند که نیاز به ثبت نهایی دارند و امروز این کار انجام خواهد شد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به حضور خوب بانوان در این دوره افزود: خوشبختانه در این دوره بیش از ۱۴ هزار داوطلب در روستاها داشتیم که بیش از ۵۰۰ نفر از آنها را بانوان تشکیل داده اند که این عدد قابل توجه است.

نجاتی بیان کرد: چند مرحله‌ از زمان بندی انتخابات تا کنون به خوبی و با هماهنگی و مدیریت استاندار  پیش رفته است و همه کمیته ها به صورت فعال در حال انجام برنامه ها و مسوولیت های خود هستند.

رییس ستاد انتخابات استان خوزستان اضافه کرد: در نشست های ستاد انتخابات استان شهرستان به شهرستان مسایل مختلف و تجربیات دوره گذشته و نواقص احتمالی و نقاط قوت مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به اینکه در چند شهرستان انتخابات شوراها تمام الکترونیکی برگزار خواهد شد، در حال هماهنگی زیرساخت‌ها و موارد پشتیبانی هستیم.

او ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا همه گزینه ها و تمهیدهای لازم پیش بینی شده و ستاد ملی کرونا نیز دستورالعملی صادر خواهد کرد اما به دیلی شرایط گرما و ایجاد ازدحام شعب پیشنهاد افزایش ۱۵ درصد شعب را ارایه دادیم که مورد موافقت قرار گرفته و در دست اقدام است.

معاون سیاسی استاندار خوزستان تصریح کرد: با افزایش شعب تجمع ها کمتر خواهد شد و مقرر شده در هر شعبه حداکثر هزار رای اخذ شود و پس از آن سیستم قطع شود تا از تجمع و ازدحام پیشگیری شود که برای مقابله با کرونا کمک خوبی خواهد شد.

نجاتی ادامه داد: همچنین ضد عفونی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی مد نظر است. در کنار آن یکی از فرآیندهای انتخابات اثر انگشت است که در این دوره به دلیل کرونا حذف شده که می‌تواند برای پیشگیری از شیوع کرونا موثر باشد.

رییس ستاد انتخابات استان در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم همه جوانب در نظر گرفته شود که هم سلامتی اعضای اجرایی و نظارتی انتخابات و هم مردم تضمین شود و خوزستان مانند گذشته بار دیگر برگ زرینی در تاریخ انتخابات در سطح کشور رقم بزند و شاهد مشارکت با شکوه و حداکثری مردم در انتخابات پیش رو باشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنام نویسی بیش از ۱۴ هزار نفر برای انتخابات شوراهای روستایی/نامزدی بیش از ۵۰۰ داوطلب بانو/افزایش ۱۵ درصدی شعب اخذ راینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.