قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نام‌نویسی مدارس شاهد کرمان از طریق سامانۀ سجا انجام می‌شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نام‌نویسی مدارس شاهد کرمان از طریق سامانۀ سجا انجام می‌شود

اقطاع نیوز – گروه جامعه: رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمان با اعلام زمان پیش‌ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی «اول»، «هفتم» و «دهم»؛ تاکید کرد که فرآیند ثبت‌نام مدارس شاهد در استان به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه‌ی «سجا» انجام می‌‌شود.

وی همچنین گفت که پیش‌ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه‌ی مدارس شاهد از اول تا دهم مرداد به صورت غیر حضوری، در مدارس انجام خواهد شد.

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش ‌و پرورش استان کرمان، حسین محسن‌بیگی بیان کرد: «پیرو جلسه‌ی ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش، بازه‌ی زمانی ثبت‌نام پایه‌های ورودی اول ابتدایی، هفتم و دهم مشخص شد».

وی با بیان این‌که فرآیند ثبت‌نام مدارس شاهد در استان به صورت الکترونیکی انجام می‌‌شود، افزود: «ثبت‌نام در پایه‌ی اول ابتدایی از اول تا ۲۵ خردادماه، پایه‌ی هفتم (دوره‌ی اول آموزش متوسطه) از ۲۲ خرداد ماه لغایت ۱۵ تیرماه و‌ پایه‌ی دهم (دوره‌ی دوم آموزش متوسطه) از اول تیر تا ۲۵ تیر خواهد بود».

محسن‌بیگی اضافه کرد: «اداره‌ کل امور شاهد و ایثارگران وزارت، تسهیلاتی جهت رفاه حال خانواده‌ها در شرایط کرونایی کنونی تدارک دیده است و در این راستا خانواده‌ها می‌توانند با ورود به سامانه‌ی سجا به نشانی saja.medu.ir  نسبت به پیش‌ثبت‌نام فرزندان خود در پایه‌های اول ابتدایی، هفتم و دهم، اقدام کنند».

وی ادامه داد: «پس از اتمام مهلت تعیین شده برای پایه‌های مختلف، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌اند پس از اطلاع‌رسانی که از طریق مدرسه صورت می‌گیرد، جهت ارائه‌ی مدارک و تکمیل مراحل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه کنند».

رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمان با تأکید بر این‌که ثبت‌نام در مدارس شاهد، فقط از طریق سامانه‌ی سجا به نشانی saja.medu.ir  انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: «پیش‌ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه‌ی مدارس شاهد نیز از اول تا دهم مرداد به صورت غیر حضوری، در مدارس انجام خواهد شد».

 

 نام‌نویسی مدارس شاهد کرمان از طریق سامانۀ سجا انجام می‌شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.