قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
نامه بازگشت محدودیت‌ها به تهران در بایگانی/ پایان مهلت یک هفته‌ای - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نامه بازگشت محدودیت‌ها به تهران در بایگانی/ پایان مهلت یک هفته‌ای – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نامه بازگشت محدودیت‌ها به تهران در بایگانی/ پایان مهلت یک هفته‌ای – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، موضوع ایجاد محدودیت‌های کرونایی در استان‌های قرمز، در نامه‌ای از سوی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور به استانداران این استان‌ها مورد تاکید قرار گرفت که در این نامه، کلانشهر تهران نیز شامل این محدودیت‌ها قرار داشته است.

بر اساس آنچه که در نامه معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور به تاریخ ۱۲ تیر ۹۹ آمده است، استانداران استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، ایلام، بوشهر، کردستان، کرمانشاه، خوزستان، فارس، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری و تهران، می‌بایست برخی محدودیت‌ها را به مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ نامه اعمال می‌کردند.

در جلسه‌ای که به تاریخ ۸ تیر ۹۹ تشکیل می‌شود و نهایتاً در جلسه ۱۲ تیر ۹۹، تصمیماتی اتخاذ می‌شود تا بتواند از روند رو به افزایش موارد ابتلاء به کرونا پیشگیری کند.

blank

استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی برای خرید مایحتاج عمومی، کاهش مراجعات به قوه قضائیه و دستگاه‌های دولتی و شهرداری، مورد تاکید قرار گرفته است.

اما، آنچه در این قبیل موضوعات و بحران‌ها می‌بایست بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد، کاستن از بوروکراسی‌های اداری برای استفاده بهتر از چنین مصوباتی است. در حالی که تاریخ این نامه ۱۲ تیر ۹۹ بوده است، چرا باید در بایگانی بماند.

blank

در حالی که از تاریخ ابلاغ نامه، یک هفته برای اجرای محدودیت‌ها پیش بینی شده بود، عملاً می‌توان مدعی شد که کارکرد این نامه بی تأثیر شده است.آرشیو اخبار سلامت سرویس خبری اقطاع نیوزنامه بازگشت محدودیت‌ها به تهران در بایگانی/ پایان مهلت یک هفته‌ای – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.