قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لزوم بسیج امکانات برای تحقق جهش تولید - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

نارکارآمدی عامل اصلی مشکلات تولید است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


نارکارآمدی عامل اصلی مشکلات تولید است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی شامگاه یکشنبه در نشست جهش تولید با بیان اینکه تولید سه مثلث تأثیرگذار و لازم شامل کارگر، مدیریت و قانون دارد که اگر این سه ضلع باهم فعال باشند نتیجه‌اش رشد کار و کاهش مشکلات اقتصادی است، افزود: در ضلع کارگر هم به نیروی کار ماهر و هم به نیروی کار ساده نیاز داریم.

وی با تاکید براینکه کار و کارگری باید علمی و دانش‌بنیان و متناسب با نیازها شود، تصریح کرد: هر چقدر نیروی کار ماهر، فضای کافی و امکانات فراهم باشد اما مدیریت درستی صورت نگیرد، رشد اقتصادی حاصل نخواهد شد.

محمدی لائینی با عنوان اینکه قطعاً بخشی از مشکلات ما ناشی از ضعف در مدیریت منابع است، افزود: هرچند فشارهای خارجی و تحریم‌ها آزار دهنده هستند اما ناهماهنگی‌های داخلی و ناکارآمدی‌ها عامل اصلی مشکلات ما است‌.

امام جمعه ساری گفت: در حوزه کار و کارگری، نقاط منفی و مثبتی وجود دارد و ام ا نگاه صرف به کمبودها و نواقص ناامیدکننده و بی‌انصافی است و توجه صرف به نقاط مثبت هم مانع حرکت و رشد خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در مازندران یادآور شد: قوانین و بخشنامه‌ها نیز باید به‌روز و علمی باشند تا مانع و دست‌وپاگیر تولید نشوند و موجب جهش و رونق تولید باشند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزنارکارآمدی عامل اصلی مشکلات تولید است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.