قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
تذکر امام جمعه کرمان به مسئولان/جلوی قیمت‌های افسار گسیخته گرفته شود

ناجا به بهترین وجه مأموریت‌های خود را انجام می‌دهد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ناجا به بهترین وجه مأموریت‌های خود را انجام می‌دهد

به گزارش اقطاع نیوز از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی امروز در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی با ماموریت حساس و بزرگ و به اندازه جعرافیایی جمهوری اسلامی، ماموریت خود را در سه محور عمده با دقت هر چه تمام و با توکل بر خداوند و زعامت و رهبری مقام معظم رهبری به بهترین وجه ممکن انجام می‌دهد.

امام جمعه کرمان عنوان کرد: در کنار برقراری نظم و انضباط، امنیت یکی از ماموریت‌های شاخص این نیروی ارزشمند و توانمند است، محور دوم اقتدار همراه با مهربانی با مردم و از یک طرف به تصویر کشاندن  اقتدار ناجا در این جغرافیای گسترده و از طرف دیگر رفتار با کمال مهربانی است که ماموریت‌های خود را به سرانجام می رسانند.

وی گفت: محور سوم به تصویر کشاندن قاطعیتی است که در ماموریت‌های پلیس وجود دارد و ماموریت را با صلابت همراه می‌کند و در کنار آن رعایت اخلاق اسلامی که حفظ هر دوی اینها کار ساده‌ای نیست.

علیدادی‌سلیمانی افزود: نیروی انتظامی به بهترین وجه ممکن ماموریت‌های خود را انجام می‌دهد و مجوع این ماموریت‌ها در کنار نیروهای مخلص و فدا کار مسلح جمهوری اسلامی و سربازان گمنام ولیعصر (عج)، لشکر مجاهدان فی سبیل‌الله را تشکیل داده است.

تامین امنیت و نظم در جامعه  کار بزرگ و ارزشمندی است

محمدجواد فدائی استاندار کرمان نیز اظهار داشت: نیروی انتظامی کار بزرگ و سنگینی را بر عهده دارد تامین امنیت و نظم در جامعه  کار بزرگ و ارزشمندی است و امنیت و نظم یعنی اینکه مردم بدون دغدغه و در آرامش و آسایش زندگی کنند.

وی بیان داشت: زمانی که مردم با نیروی انتطامی برخورد می‌کنند باید بفهمند این برخورد شخصی نیست بلکه نیروی انتظامی این برخورد را برای حفظ امنیت و جامعه انجام می‌دهد.

فدائی با اشاره به اینکه مردم با نیروی انتظامی سرو کار زیادی دارند، افزود: این برخوردها باید طوری باشد که مردم احساس کنند نیروی انتظامی حافظ نظم، امنیت و پشتیبان آنها است.

وی گفت: بزرگترین همکاری مردم با نیروی انتظامی این است که گزارش‌هایی که از نابهنجاری‌ها و جرائمی که مطلع می‌شوند را به‌موقع بدهند تا نیروی انتظامی بتواند با انها برخورد کند.

فدائی ابراز داشت: مدیران دولتی، بخش خصوصی و بانک‌ها باید زمینه‌های ناامنی را در جامعه فراهم  نکنند و اگر ما با بیکاری مقابله نکنیم و شغل ایجاد نکنیم در واقع به نوعی به وقوع ناهنجاری‌ها دامن می‌زنیم.

وی بیان داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی، خصوصی و بانک‌ها اگر دغدغه اشتغال نداشته باشند به معنی این است که اجازه می‌دهیم بیکاران در جامعه وجود داشته باشند و قاچاقچیان از این بیکاران استفاده نامطلوب کنند.

انهای یام/۸۰۰۱۸/ق
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزناجا به بهترین وجه مأموریت‌های خود را انجام می‌دهدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.