قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
میز خدمت در نماز جمعه عاملی برای امیدافزایی شده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

میز خدمت در نماز جمعه عاملی برای امیدافزایی شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


میز خدمت در نماز جمعه عاملی برای امیدافزایی شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، احمد فخار زاده بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با رئیس کل دادگستری فارس بیان کرد: یکی از اقداماتی که باعث شده تا امید آفرینی در میان نمازگزاران ایجاد شود برگزاری میز خدمت با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در راستای برطرف کردن مشکلات مردم است.

وی اضافه کرد: برگزاری میز خدمت و رفع مشکلات مردمی باعث شده تا نماز جمعه هر هفته شهر شیراز با حضور پرشور مردم ولایتمدار این شهر برگزار شده و هر هفته نیز بر شور و حضور مردم در این نماز عبادی سیاسی افزوده می‌شود.

فخار زاده یاداورشد: یکی از اهداف برگزاری میز خدمت در نماز جمعه هر هفته شیراز کمک رسانی به مردم در نماز جمعه است این میز خدمت که با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود در راستای مردمی‌تر کردن فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی نیز بوده و مدیران این دستگاه‌ها با حضور در میان مردم نسبت به برطرف کردن مشکلات آنان اقدام می‌کنند.

او معتقد است: با توجه به پشتوانه و سرمایه اجتماعی نمازجمعه می‌توان از این ظرفیت و تریبون در راستای گسترش فرهنگ عدالت اجتماعی اقدام کرد.

فخار زاده در خصوص قوه قضائیه نیز تصریح کرد: پس از انتصاب ریاست جدید قوه قضائیه شاهد تحول در این قوه بودیم و اقدامات بنیادینی که در مقابله با فساد توسط قوه قضائیه صورت گرفته است اقداماتی است که قابل تحسین بوده و با استفاده از ظرفیت قانون قوه قضائیه توانست با مفسدان هم درون قوه قضائیه و هم خارج از قوه قضائیه مقابله کند.

وی ادامه داد: ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز نیز این آمادگی را دارد که با برگزاری میزهای خدمت مستمر نقش مهمی در کاهش بروکراسی اداری در راستای حل مشکلات مردمی داشته باشد و امید است که حضور نمایندگان قوه قضائیه در میز خدمت منجر به کاهش پرونده‌های دادسراهای استان گردد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمیز خدمت در نماز جمعه عاملی برای امیدافزایی شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.