قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
میزان پوشش بیمه روستائیان خراسان شمالی بالاتر از میانگین کشور است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

میزان پوشش بیمه روستائیان خراسان شمالی بالاتر از میانگین کشور است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


میزان پوشش بیمه روستائیان خراسان شمالی بالاتر از میانگین کشور است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمدرضا غلامزاده صبح امروز در نشست خبری اظهار کرد: با توجه به عمر ۱۵ ساله این صندوق، نخستین گروه بازنشستگان این مجموعه حقوق دریافت کردند.

مدیر صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان خراسان شمالی به تشریح عملکرد این صندوق در استان پرداخت و گفت: بیشترین افزایش ضریب پوشش در بین کشور را خراسان شمالی دارا است زیرا در ۶ ماه نخست سال جاری بیشترین تعداد بیمه شده از نظر سهمیه در کشور را داشتیم.

وی از عضویت ۱۰ هزار نفر در صندوق بیمه روستاییان و عشایر طی سال جاری خبر داد و افزود: این در حالی است که میانگین بیمه شدگان طی سالیان اخیر ۳ هزار نفر در سال بود.

غلامزاده تشریح کرد: قریب به ۵ هزار نفر ثبت نام اولیه خود را انجام داده‌اند و با نخستین پرداخت حق بیمه جزو بیمه شدگان قرار می‌گیرند.

مدیر صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان خراسان شمالی از پرداخت ماهانه یک میلیارد تومان به بیمه شدگان این صندوق خبر داد و گفت: در ۶ ماه نخست سال جاری از نظر تعداد بیمه شده فعال رتبه ۴ کشور را به دست آوردیم.

وی با تاکید بر اینکه حدود ۱۷۹ هزار نفر در استان مشمول عضویت در صندوق بیمه روستاییان می‌شوند، افزود: درصد پوشش این گروه در کشور ۲۲ درصد بوده اما در خراسان شمالی بیش از ۳۰ درصد است.

غلامزاده از همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بیمه روستاییان و عشایر خبر داد و بیان داشت: بر این اساس حقوق‌های افراد بین ۱۵ تا ۳۲۰ درصد رشد داشت و ۲ هزار و ۱۵۰ خانوار مشمول این قانون شدند.

مدیر صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان خراسان شمالی در انتها گفت: بیماران کرونایی که تحت پوشش این بیمه هستند عدد ۵ را به ۳۰۰۰۲۷ ارسال کنند تا از حمایت‌های مالی و معیشتی بهره مند شوند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمیزان پوشش بیمه روستائیان خراسان شمالی بالاتر از میانگین کشور است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.