قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
همدان مشکل کمبود فرآورده‌های خونی ندارد/اهدای خون‌های مازاد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

میزان ذخایر خونی در زنجان مطلوب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


میزان ذخایر خونی در زنجان مطلوب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سیامک اسدی در گفتگو با اقطاع نیوز، با بیان اینکه مردم استقبال خوبی از اهدای خون درایام کرونایی دارند، گفت: میزان ذخایر خونی دراستان زنجان در سطح مطلوبی است.

وی اظهار کرد: استان زنجان درخصوص شبکه ملی خون رسانی هم فعالیت بسیار خوبی دارد که باید این مهم تقویت شود.

مدیرکل انتقال خون استان زنجان، با بیان اینکه فرآورده‌های خونی در یک بازه مشخصی نگهداری می‌شوند، گفت: باید آینده نگر بود و برای روزهای آینده هم خون ذخیره صورت بگیرد.

اسدی تاکید کرد: با توجه به همه گیری کرونا در کشورو به تبع دراستان زنجان، فرآورده‌های خونی مورد نیاز بیماران استان به خوبی تأمین شده است.

وی افزود: اهدا کنندگان خون باشند که در تمامی مراکز انتقال خون دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت می‌شود.

مدیرکل انتقال خون استان زنجان، تصریح کرد: از بهبودیافتگان بیماری کرونا درخواست می‌کنیم با ارائه مدارک و مستندات ابتلاء و بهبودی به مرکز آفرزیس در ساختمان سعدی مراجعه کرده، پلاسمای خون خود را برای درمان بیماران کرونایی اهدا کنند.

اسدی افزود: انتقال خون استان زنجان پلاسمای خون بهبودیافتگان کرونا را جمع‌آوری کرده و در اختیار مراکز درمانی قرار دهیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمیزان ذخایر خونی در زنجان مطلوب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.