قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
میررحیمی: وزیری در اوج باشد به المپیک می رود/پیش بینی افت رکورد را داشتیم

میررحیمی: وزیری در اوج باشد به المپیک می رود/پیش بینی افت رکورد را داشتیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


میررحیمی: وزیری در اوج باشد به المپیک می رود/پیش بینی افت رکورد را داشتیم

به گزارش خبرنگار ورزشی اقطاع نیوز، مجید میررحیمی در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان درباره اردوی نخست، اظهار داشت: آنطور که پیش بینی می کردیم بچه ها دچار افت رکوردی و فیزیکی بودند. 

وی افزود: برای اینکه آنها برگردند این تمرینات سبک برگزار شد تا رفع اشکال و تکنیک شود. امیدوارم شرایط کرونا به گونه ای شود اردوها را مستمر برگزار کنیم و بچه ها را به اوج آمادگی برسند.

سرمربی ریکرو ایران درباره غیبت زهرا نعمتی در اردوی کیش، خاطرنشان کرد: او هم در پارالمپیک فعالیت می کند و هم المپیک به همین دلیل با هماهنگی صورت گرفته او از مدت ها قبل اردوهای خود را داشته است. قرار شد به خاطر اردوی کیش و شرایط جسمانی او طبق برنامه قبل پیش برود. در اردوهای دیگر که بچه ها به سطح وی نزدیک شدند، به اردوها اضافه شود.

میررحیمی درباره مربی نعمتی، گفت: مربی پارالمپیک با او کار می کند و نعمتی هم به من گزارش می دهد. حضور او در اردوی بعد در تبریز بستگی به شرایط اردو دارد. اگر از نظر خوابگاه شرایط مناسب نباشد او در باشگاه الیاف که مختص معلولین است تمریناتش را ادامه می دهد.

وی در پاسخ به این سوال که شعبانی بهار گفته حضور میلاد وزیری در المپیک قطعی نیست، گفت: فدراسیون جهانی این سهمیه را به کشور می دهد و در دوره های قبل هم اینطور بود. او تیرانداز خوبی است. صحبت هایی شده مبنی بر اینکه برای افزایش انگیزه بچه ها و به خاطر حس رقابت بین کمانداران، این تصمیم گرفته شد تا زمان اعلام فدراسیون جهانی، نفر المپیکی ایران مشخص نشود. اولویت با کسی است که سهمیه گرفته اما اگر او از همه از نظر خوب باشد در اولویت است.

میررحیمی درباره وضعیت سلامت کمانداران، عنوان کرد: روز قبل از اردو تست کرونا گرفته شد. تمام پروتکل ها رعایت شده و امیدواریم در سلامت کامل اردوها را برگزار کنیم. در این مدت هم ورزشکاران انفرادی تمرین می کردند.

انتهای پیام/
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمیررحیمی: وزیری در اوج باشد به المپیک می رود/پیش بینی افت رکورد را داشتیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.