قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

موانع تخلیه کشتی های حامل گندم در بندر شهید رجایی مرتفع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


موانع تخلیه کشتی های حامل گندم در بندر شهید رجایی مرتفع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، ایرج حیدری در نشست کارگروه گندم، آرد و نان استان با تاکید بر سرعت بخشی در تخلیه کالاهای اساسی به ویژه گندم، اظهارداشت: سال گذشته تخلیه کشتی‌های حامل گندم در بندر شهید رجایی بعد از پیگیری‌های گسترده و مستمر در سطح ملی محقق شد.

وی ادامه داد: همانگونه که محصول گندم در بندر امام خوزستان و بندر چابهار با سرعت و بدون مشکل تخلیه می‌شوند این روند در بندرشهید رجایی نیز باید به سرعت اجرایی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استامداری هرمزگان افزود: با توجه به اهمیت کالاهای اساسی به ویژه گندم در سبد زندگی مردم ایجاد خلل در روند تخلیه کشتی‌های حامل گندم در بندر شهید رجایی از دستگاه‌های اجرایی پذیرفته نیست و در صورت بروز مشکل باید پاسخگو باشند.

حیدری با اشاره به آغاز برداشت محصول استراتژیک گندم از مزارع استان هرمزگان تصریح کرد: گندم به عنوان یک محصول استراتژیک برای کشور از اهمیت به سزایی برخوردار می‌باشد، لذا با نظارت دقیق محصول برداشتی کشاورزان در استان ذخیره شود و از خروج آن جلوگیری شود.

وی خطاب به فرمانداران نیز گفت: بر روند برداشت محصول استراتژیک گندم در شهرستان‌ها نظارت کنید و محصول برداشتی کشاورزان به عامل‌های خرید اداره کل غله استان تحویل داده و از خروج غیر قانونی این محصول استراتژیک از استان جلوگیری شود.

حیدری در این باره توصیه کرد: برای جلوگیری از هرگونه خروج غیرقانونی گندم‌های برداشتی از مزارع استان از ظرفیت نیروی انتظامی استفاده شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزموانع تخلیه کشتی های حامل گندم در بندر شهید رجایی مرتفع شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.