قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
موافقت هیات اجرایی با کلیات افزایش حقوق ماهانه مدال آوران المپیک - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

موافقت هیات اجرایی با کلیات افزایش حقوق ماهانه مدال آوران المپیک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک درباره این نشست گفت: در ابتدای نشست رییس کمیته ملی المپیک از زحمات فدراسیون‌ها و کادر مربیان در ایام کرونایی جهت آماده نگه داشتن ورزشکاران و سهمیه بگیران تقدیر و تشکر کرد و همچنین در ارتباط با وضعیت عمومی تمرینات و آمادگی ورزشکاران و سهمیه بگیران مباحثی مطرح و مواردی تبادل نظرشد.

در ادامه آقای سید عبدی افتخاری رییس کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی در خصوص ساز و کار تخصیص و تعیین شاخصه‌های توزیع بودجه فدراسیون‌ها برای سال آتی و همچنین نحوه حمایت از رشته‌های المپیکی برای حضور قدرتمندانه در بازی‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ گزارشی ارائه دادند که درباره آن بحث و تبادل نظر و مقرر شد تا کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی نظرات ارائه شده اعضای هیات اجرایی را بررسی و در صورت نیاز مورد بازنگری قرار داده و نتیجه را به هیات اجرایی ارائه نماید.

موضوع دیگر، بررسی طرح پیشنهادی به کارگیری ورزشکاران در پست‌های مورد نیاز بوده که مقرر شد تا در این زمینه کارشناسی لازم صورت گرفته تا در نشست‌های بعدی مورد بررسی دقیق تری قرار گیرد. لازم به ذکر است این موضوع در حد صرفاً یک پیشنهاد بوده و نیاز به کار کارشناسانه دقیق حقوقی دارد که در نشست‌های آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

یکی از نکات قابل ذکر در نشست امروز موضوع افزایش پرداختی ماهانه به مدال آوران المپیکی بود که از سوی هیات اجرایی با کلیات افزایش آن موافقت و مقرر شد با توجه به اینکه موضوع نیاز به تعیین شاخصه‌های لازم بر حسب نوع و تعداد مدال دارد در جلسات بعدی در این باره بررسی‌های لازم صورت گیرد.

موافقت هیات اجرایی با کلیات افزایش حقوق ماهانه مدال آوران المپیک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۸:۰۳:۵۷

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.