قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
فاصله گذاری اجتماعی در وسایل حمل و نقل عمومی تهران به خوبی اجرا نمی‌شود :: خبرگزاری خانه ملت

مواظب باشیم جریان تحریف نسل جوان ما را فریب ندهد/تاکتیک مبتنی بر نیرنگ شگرد شیطان بزرگ :: اقطاع نیوز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مواظب باشیم جریان تحریف نسل جوان ما را فریب ندهد/تاکتیک مبتنی بر نیرنگ شگرد شیطان بزرگ :: اقطاع نیوز

به گزارش خبرنگار اقطاع نیوز، غلامحسین رضوانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲ آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته بسیج به دریادلان بسیجی، گفت: بسیجیان طلبکاران واقعی هستند ولی همیشه در نقش بدهکار ظاهر می شوند امیدوارم که ما هم راه آن ها را در پیش بگیریم.


نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: شیطان بزرگ با تمام بی شرمی مکررا اعلام کرده که می خواهد با فشار اقتصادی به مردم ایران نظام را سرنگون کند.


وی ادامه داد: البته این مقدار اعتراف تلویحی به ناتوانی از مقابله رو در رو با نظام جمهوری اسلامی است و همچنین تلویحا تاکتیک مبتنی بر فریب را لو داده است یعنی چون نمی تواند رو در رو مبارزه کند از نیرنگ استفاده می کند.


رضوانی تاکید کرد: در این رابطه توجه ما باید به تطهیرکنندگان داخلی شیطان بزرگ باشد، این یک ضرورت قطعی برای نیروهای انقلابی است.


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه افزود: البته بزک کنندگان هرگز همراهی خود را با شیطان بزرگ با بلندگو اعلام نمی کنند بلکه با روش های پیچیده مثل اینکه این آمریکا نیست که شیطان بزرگ است بلکه ترامپ است که رفتار زشتی دارد و شأن آمریکایی ها اجل از این موارد است یا اینکه این اسرائیل است که آمریکا را وادار به خصومت با ما می کند یا کفتار پیر استعمار شیطان بزرگ است.


وی در ادامه تاکید کرد: وقتی رفتار آن ها را در نظر بگیریم می بینیم که چنین و چنان می کنند و آن علتش راهنمایی اسرائیل است در صورتی که منشا همه سیاست های نادرست شیطان بزرگ است و هیچ جای دنیا جنایتی صورت نمی گیرد و خونی به ناحق ریخته نمی شود که مستقیم یا غیرمستقیم آمریکا در آن دخالت دارد.


عضو مجمع نمایندگان استان تهران در پایان تاکید کرد: باید مواظب باشیم که جریان تحریف نتواند نسل های جوان ما را فریب بدهد و وانمود کند که گویا ما هستیم که با آمریکا خصومت داریم./


پایان پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمواظب باشیم جریان تحریف نسل جوان ما را فریب ندهد/تاکتیک مبتنی بر نیرنگ شگرد شیطان بزرگ :: اقطاع نیوزنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.