قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مواضع مجلس جدید مطابق با خواست مردم و رهبر معظم انقلاب است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مواضع مجلس جدید مطابق با خواست مردم و رهبر معظم انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مواضع مجلس جدید مطابق با خواست مردم و رهبر معظم انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت‌الله سید علیرضا عبادی عصر سه شنبه در دیدار با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قرائن و شواهد حاکی بر این است که مجلس جدید به فضل الهی موفق خواهد بود.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بشر امروز مضطر شده است، بیان‌کرد: طبق قرائن خداوند برای جامعه بشری یک فیض جدیدی رقم خواهد زد چرا که در حقیقت مظلومین عالم بی پناه و مضطر هستند.

عبادی با اشاره به اینکه استکبار هر کجا وارد شد آنجا را به فساد آلوده کرده است، ادامه داد: اتفاقات جدیدی که در بخش‌هایی از کشور چون قوه قضائیه رخ می‌دهد مایه امید مردم شده است.

وی گفت: در همین یک ماه گذشته مواضعی که از مجلس جدید شنیده‌ایم مطابق با خواست مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در پیگیری موضوعات باید به خداوند توکل داشته باشیم، اظهار کرد: فرصت خدمتگزاری به مردم را غنیمت بدانیم.

عبادی با بیان اینکه اولویت، حل مشکلات مردم در معیشت و فرهنگ و مسائل اجتماعی است، گفت: اگر با مردم درست رفتار کرده و وعده دروغ ندهیم، آنان نیز در زمانه نیاز از همکاری با مسئولان کشور دریغ نخواهند کرد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با شنیدن خبر برگزاری جلسه توسط استاندار و فرماندار و متولیان امر برای حل مشکلات کارگران کارخانه چدن خوسف توسط نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف یادآور شد: این امر نشان می‌دهد که کارها شدنی و مشکلات قابل حل است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمواضع مجلس جدید مطابق با خواست مردم و رهبر معظم انقلاب است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.