قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مهم‌ترین برنامه‌های نیمه شعبان شهرستان اهواز تشریح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مهم‌ترین برنامه‌های نیمه شعبان شهرستان اهواز تشریح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

حجت الاسلام محمدامین منابی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نیز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) تأکید کرد: هیچ چیزی نمی‌تواند مانع بزرگداشت مناسبت‌های مذهبی نمی‌شود بلکه با توجه شرایط موجود ممکن است که شکل و ظاهر آن تغییر کند.

وی افزود: با توجه به شرایط قرمز کرونایی، ستادهای مردمی در راستای بزرگداشت نیمه شعبان تشکیل شد و بناست در شب و روز نیمه شعبان مراسم‌های مختلفی و پرشورتر از سال گذشته در شهرستان اهواز برگزار شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز بیان کرد: برگزاری سخنرانی و مداحی در فضای مجازی، نور افشانی، ایستگاه توزیع ماسک و شیرینی بسته‌بندی شده، ماشین‌های سیار برای اجرای جشن خیابانی، اجرای جشن در بیمارستان‌های کرونایی، احیای شب نیمه شعبان (به صورت مجازی)، آزین بندی خیابان‌ها، راه‌اندازی کاروان‌های شادی خودرویی در سطح شهر اهواز و… از مهم‌ترین برنامه‌های در نظر گرفته برای نیمه شعبان در این شهرستان است.

منابی با تأکید بر اینکه این برنامه‌ها خودجوش و توسط مساجد به ویژه مساجد طرح امام محله و هیئت مذهبی انجام می‌شوند، گفت: از مردم دعوت می‌شود که تا در حد توان برای بزرگداشت این شب و روز قدمی بردارند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمهم‌ترین برنامه‌های نیمه شعبان شهرستان اهواز تشریح شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.