قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آتش‌سوزی گسترده در مجتمع فنی و حرفه‌ای کرمانشاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

مهار آتش سوزی در اراضی جنگلی میناب – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


مهار آتش سوزی در اراضی جنگلی میناب – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، خسرو بهرامی نژاد گفت: این اراضی جنگلی پایین تر از محدوده روستای نوبند در بخش مرکزی میناب مورد حریق واقع شده بود که با تلاش نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب، همکاری دهیاری نوبند و آتش نشانی میناب حریق صورت گرفته به طور کامل مهار شد.

وی ضمن اشاره به این موضوع که اقدامات لازم جهت تعیین علت آتش سوزی در حال پیگیری است افزود همیشه بزرگترین خسارات جانی و مالی بر اثر کوچکترین بی احتیاطی بوجود می آید. یک چوب کبریت باعث از بین رفتن جنگل عظیمی می شود. سهل انگاری مهمترین عامل ایجاد آتش سوزی در یک منطقه است.

بهرامی نژاد به اهمیت اشراف داشتن به شرایط اقلیمی منطقه و احداث آتش برها در سطح جنگل اشاره کرد و افزود به جهت سختی امر اطفا و گستردگی حریق در سطح اراضی جنگلی شرکت دادن جوامع محلی، اهالی منطقه و بهره برداران در اطفای حریق امری اجتناب ناپذیر و ضروری است.

بهرامی نژاد یاد آورشد: مشارکت و اطلاع رسانی مردمی امکان حضور به موقع نیروهای یگان حفاظت این اداره را فراهم می کند و به همین منظور خط تلفن ۱۵۰۴ به عنوان پل ارتباطی به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش های مردمی است و در صورت مشاهده هر گونه تخریب و تصرف از اراضی ملی و آتش سوزی سریعاً گزارش تا اقدامات لازم انجام گیرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمهار آتش سوزی در اراضی جنگلی میناب – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.