قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
منشأ واریزی 50 میلیون به حساب قلعه‌گنجی‌ها کجاست؟

منشأ واریزی ۵۰ میلیون به حساب قلعه‌گنجی‌ها کجاست؟ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


منشأ واریزی ۵۰ میلیون به حساب قلعه‌گنجی‌ها کجاست؟

به گزارش اقطاع نیوز از کرمان، طی سه روز گذشته ماجرای واریزی ۵۰ میلیون تومان به کارت‌های تعدادی از شهروندان در شهرستان قلعه‌گنج در جنوب استان کرمان که یکی از شهرستان‌های محروم است نقل محافل فضای مجازی و رسانه‌ها شد، واریزی که مبلغ آن قابل توجه و برای صاحبان کارت‌ها هم شوک‌آور بود و آنها را در دقایق و ساعت اولیه واریز به پای عابربانک‌ها و همچنین فروشگاه‌های سطح شهر کشاند.

این واریزی در حالی صورت گرفته که کمیته امداد نیز اعلام کرده است، این واریزی هیچ ارتباطی به این نهاد ندارد.

مهدی شهسواری فرماندار قلعه‌گنج در گفت‌وگو با اقطاع نیوز در کرمان اظهار داشت: اطلاعات مربوط به واریز ۵۰ میلیون تومان به کارت تعدادی از شهروندان در این شهرستان از استان پیگیری شده و نهادهای مربوطه ورود کردند، این پول واریز شده و بعد از حدود دو ساعت حساب‌ها مسدود شده و هنوز جوابی در خصوص منشأ واریزی‌ها نگرفتیم.

وی عنوان کرد: منشأ واریزی در استان نبوده و خطای انسانی یکی از احتمالات اصلی است و واریزی‌ها به کارت‌های امداد بوده که زیر نظر بانک ملی و بانک مرکزی است و هنوز اطلاعاتی در این خصوص داده نشده است.

فرماندار قلعه‌گنج با بیان اینکه ۷ هزار مددجوی کمیته امداد در شهرستان قلعه‌گنج داریم که به حساب تعدادی از این کارت‌ها واریز شده اما اطلاع دقیقی از تعداد واریزی‌ها در دست نیست، افزود: طبق بررسی‌ها تعدادی از این کارت‌ها برای خرید در فروشگاه‌های سطح شهر قبل از اینکه مسدود شود، استفاده شده است.

شهسواری خاطرنشان کرد: چنانچه اطلاعات جدیدی به دست ما برسد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام۳۳۸۸/ق
منشأ واریزی ۵۰ میلیون به حساب قلعه‌گنجی‌ها کجاست؟نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.