قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
منتخبان رویداد اینوتکس پیج کرمان معرفی شدند

منتخبان رویداد اینوتکس پیج کرمان معرفی شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


منتخبان رویداد اینوتکس پیج کرمان معرفی شدند

مسعود ترکزاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقطاع نیوز افزود: ۳۳ تیم از سراسر استان کرمان در رویداد اینوتکس پیج کرمان ثبت نام کرده اند که از بین آنها در مرحله اول ۲۰ تیم در مرحله پیش داوری انتخاب شدند که ۱۶ تیم از آنها با حاضر شدن در رویداد، اقدام به ارائه ایده ها و محصولات خود به هیات داوران کردند.

وی بیان کرد: در پایان این رویداد، تیم شرکت ماهان گستر کنعان به سرپرستی ولی الله رنجبر، با محصول تولید بتن از ضایعات بازیافتی و تیم الهه واثقی با محصول تولید کودهای زیستی هوشمند به ترتیب حائز مقام اول و دوم استان کرمان شدند.

رییس پارک علم و فناوری کرمان تصریح کرد: رویداد اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ است که برای چهارمین سال متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ‌های سراسر کشور را برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: مرحله نخست این رقابت‌ها از بهمن ماه سال جاری تا اردیبهشت سال ۱۴۰۰ در ۶ شهر شامل کرمان، قزوین، تبریز، همدان، بوشهر و تهران برگزار می شود و در نهایت ایده‌های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی و نمایندگان دبیرخانه اینوتکس و پارک فناوری پردیس مشخص می شوند.

ترکزاده با بیان اینکه تیم های برگزیده تا اردیبهشت ۱۴۰۰ مورد حمایت و آموزش قرار می گیرند تاکید کرد: منتخبان سپس در رویداد نهایی در حضور سرمایه گذاران خارجی و داخلی اقدام به ارائه نهایی می کنند و در صورت امکان به جذب سرمایه اقدام می کنند.

وی اظهار داشت: تیم هایی که در این رویداد حائز رتبه های برتر شوند، برای توسعه و راه اندازی کسب و کار استارتاپی خود مورد حمایت های لازم قرار می گیرند.

در حال حاضر حدود ۲۰۰ واحد فناور و ۶۰ شرکت دانش بنیان در استان کرمان در زمینه های آی تی، کشاورزی، پزشکی، نانو، مکانیک، عمران و غیره فعالیت دارند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزمنتخبان رویداد اینوتکس پیج کرمان معرفی شدندنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.